Medizinisches Personal mit Blick auf den Besucher von https://www.penimaster.com.tr/ oder diskutierend

Dr. Ruslan Petrovich tarafından PeniMaster®PRO (2) aleti hakkında hazırlanan doktor raporu

Hastanın ameliyat sonrasında düğümlü veya kayış sabitlemeli ekstenderleri takamaması genellikle penis büyütme ameliyatı sonuçlarının hastayı tatmin etmemesinin sebebidir. Kullanılan aletlerdeki sabitlemenin penis anatomisinin özelliği (küçük penis başı; uzun sünnet derisi; kısa frenulum) nedeniyle kayması veya kişisel özellikler (acı eşiğinin düşük olması, ince, hassas cilt, kronik iltihaplanma) nedeniyle acı oluşturması tatmin olmama sebeplerindendir.

Redaksiyon açıklaması:
Penis üzerinde yapılacak bir ameliyattan sonra kesi dokusu büzülebilir ve böylece ameliyat ile elde edilen penis büyütme etkisi kaybolabilir).

Dr. Ruslan Petrovich:Penis büyütme ameliyatından sonra konforlu bir doku genleşmesi sağlayacağından PeniMaster PRO aleti kullanımının çok verimli olacağından eminim.

29.01.2013 tarihli yazıya ekleme

PeniMaster PRO aletine olan ilginin artmasından memnuniyet duyuyorum. Bu model ile kliniğimde bir aydan fazla bir süredir çalışıyorum. Bugün itibari ile PeniMaster PRO aletini benim üzerimden satın alan veya muayeneme getiren otuzdan fazla hasta bana başvurdu.

Hastalarımın ve kendi edindiğim tecrübelerim hakkında bilgi vermeye devam edeceğim. İlk bakışta sistem biraz karmaşık gibi görünebilir. Bu izlenimi andro forumumuzdaki bazı üyelerimiz de edindi ve aleti hemen doğru şekilde kullanamadı. Bu konuda örnek Nik'in tecrübelerini gösterebiliriz, kendisi şu anda başlangıçta yaşadığı zorluklardan sonra aletten çok memnundur. Zira bütün işlemler kullanım kılavuzunda gösterildiği gibi yapıldığında ekstender birkaç saniye içinde kolay ve güvenli bir şekilde penise sabitlenebilir. Sonrasındaki çok rahat bir şekilde uzun süre taşınabilir.

Bu nedenle aleti hastalarıma ilk önce kendim takıyorum ve çubuk çekme kuvveti oluşturucusu uzunluğu ile vakum ayarını yapıyorum. Bu işlemi yaparken kişisel hassasiyete ve konfor hissine dikkat ediyorum. Bundan sonra hastalar aleti, iki saat boyunca penis üzerinde deneme amaçlı olarak takıyor ve bana edindikleri tecrübeleri anlatıyorlar

Tekstin devamını oku

Urologe Dr. Ruslan Petrovich

Dr. Ruslan Petrovich

(Özgeçmişe git)
Penimaster Made in Germany
Dr. Ruslan Petrovich PeniMaster PRO aleti hakkında
  • Ameliyat sonrası rehabilitasyon sürecinde kullanılan penis ekspander aletlerinin verimli olmaması nedeniyle penis büyütme ameliyatlarının sonuçları genellikle tatmin edici olmuyordu
  • Dr. Petrovich, rehabilitasyon sürecinde doku genleşmesi için PeniMaster PRO aletinin kullanılmasının ameliyat sonuçlarını iyileştireceğini bekliyor.
  • Dr. Petrovich PeniMaster PRO aletini bir ay içinde otuz hastasında başarılı şekilde penisinde uygulamaya aldı (Ocak 2013).
  • Alet ilk bakışta biraz karmaşık görünebilir.
  • PeniMaster PRO doğru olarak kullanıldığında birkaç saniye içinde penise takılabilir ve uzun süre konforlu şekilde taşınabilir.