Medizinisches Personal mit Blick auf den Besucher von https://www.penimaster.com.tr/ oder diskutierend

Dr. Ruslan Petrovich tarafından PeniMaster®PRO (3) aleti hakkında hazırlanan doktor raporu

PeniMaster PRO marka penis ekstenderi sıradan bir vakumlu alet değildir. Bu alet daha çok vakumu diğer bağlantı kuvvetleri ile birleştirir.

Önce penis başı vakum ile penis başı haznesine emilir ve burada sabit şekilde tutulur. Diğer sabitleme kuvvetleri olarak adhezyon („yapışma kuyvveti“) ve mekanik şekilsel bağlantı (esnek diyafram ve vakum haznesinin yapısı itibari ile, split adaptör ile birlikte) söz konusudur.

Bu tutma kuvvetleri birbirilerini karşılıklı olarak tamamlandıklarından penis başı çok iyi derecede sabitlenir. Aynı zamanda bu kuvvetler istenmeyen yan etki oluşumunu asgariye indirir. PeniMaster PRO alet salt bir vakumlu alet olsaydı uzun taşıma sürelerinde yaralanma tehlikesi nispetten yüksek olurdu. Ürün, penisi salt mekanik olarak sabitleme sistemine sahip olsaydı (düğümlü ekspander) oluşaca ağrılar nedeniyle yeterli bir taşıma süresine erişmek müğmkün olmazdı.

Ayrıca salt mekanik sabitleme sistemleri küçük veya hassas penis başına sahip hastalar için hiç uygun değildir.

Bugüne kadar 30 adet test edilen ekstenderde hiçbir sorun yaşanmamıştır

Ekstender çok amaçlı olarak kullanılabilir. Bugüne kadar „PeniMaster PRO“ aletini oyuzdan fazla hastada uyguladım. Her bir hastaya aleti kendim taktım, hastalar başlangıçta aleti klinikte 1-2 saat boyunca sorunsuz ve herhangi bir ağrı oluşmaksızın konforlu şekilde kullandılar. Hastalar bu süre içinde inanın içinde serbest şekilde hareket ettiler, merdiven çıktılar, yürüyüş yaptılar veya kantine gittiler.

Bu test sürecinden sonra bütün hastalar PeniMaster PRO aletini satın aldılar. Önceden düğüm sabitlemeli ekspander kullanmış olan hastalar bu aletten çok memnun kaldılar.

Buna rağmen özel sorunları olan hastalar vardı ve bu hastalara aleti kullanmamalarını tavsiye ettim. Bu hasta penis başında patolojik olarak hiper hassasiyeti olan bir hastaydı ve kendisinde penis başına çok hafif bir dokunma dahi aşırı ağrıların meydana gelmesine yol açıyor ve bu hastada hassasiyeti giderme ameliyatı yapılması gerekiyordu. Diğer bir hastada sünnet derisinin çok kısa olması nedeniyle vakum haznesine çekilde ve şişme meydana geldi. Bu hastada da ekstender uygulamasından önce cerrahi olarak düzeltme yapılması gerekiyordu.

Tekstin devamını oku

Urologe Dr. Ruslan Petrovich

Dr. Ruslan Petrovich

(Özgeçmişe git)
Penimaster Made in Germany
Dr. Ruslan Petrovich PeniMaster PRO aleti hakkında
  • PeniMaster PRO alet sıradan bir vakumlu ekspander değildir.
  • Üç adet tutma kuvvetinin (adhezyon, şekilsel ve vakum) kombine edilmesi ile sabitleme özelliği çok iyidir ve aynı zamanda konforludur.
  • Basit vakum kapaklı penis ekspanderinde (PeniMaster PRO aletinin aksine penis başı ile fizyolojik bağlantı oluşturmayan) yaralanma tehlikesi daha büyüktür.
  • Düğümlü sabitleme sistemine sahip ekspandere kıyasla çok daha yüksek performans
  • 2013 yılının başına kadar bir ay içinde otuz hastada başarılı şekilde günlük hayatta test edildi
  • Peniste çok az endikasyonlarda kullanılması tavsiye edilmez