Medizinisches Personal mit Blick auf den Besucher von https://www.penimaster.com.tr/ oder diskutierend

Dr. Ruslan Petrovich tarafından PeniMaster®PRO hakkında hazırlanan doktor raporu (4)

Alet fonksiyon prensibi açısından, penis başına uyum sağlayan diyafram olmaksızın da çalıştığından* bazı durumlarda bu parça kullanılmayabilir. Zira bazı vakalarda diyafram, penis başının vakum haznesi içine çekilmesini zorlatırmaktadır. Kendim şahsen bu parçayı kullanmıyorum. Fakat burada jel malzemesinin ventil elemanı içine girmesi önlenmelidir (aletin fonksiyonunu bozabilir). Bu nedenle düzenli aralıklarda aleti çıkarıyorum ve iç taraftan mendil ile temizliyorum

*Redaksiyonun açıklaması: PeniMaster PRO aletinin diyaframsız şekilde kullanılması, penis başı tam olarak hazneyi kaplamayan erkeklerde uygun değildir. Bütün kullanıcılara aleti, kullanım kılavuzunda gösterildiği gibi penis başına uyum sağlayan monte edilmiş adhezyon diyaframı ile birlikte kullanmalarını acilen tavsiye ederiz! Bu parça her penis şekline ve büyüklüğüne dinamik olarak uyum sağlayarak sistemin sabitleme performansını iyileştirir. Ayrıca diyafram penis başını hazne içinde vakuma karşı korur ve ventil içine sıvı (ter, bakım malzemesi) girmesini önler

Dr. Ruslan Petrovich:

1/29/13 tarihli görüşünün devamı.

Sistem içinde vakum ayarını yapmak gereklidir. El pompasının bir kez, gerektiğinde bir buçuk kez pompalanması ile penis başı doğru şekilde sabitlenir.

Redaksiyonun açıklaması:
Diyaframın (penis başı ile birlikte) vakumlanması birkaç adımda yapılabilir, bu süreçte el pompasını PeniMaster PRO aletinden sökmeniz gerekmez).

Dr. Ruslan Petrovich:Penis başı vakumlama sonrasında penis başı haznesinden dışarı sarkmamalıdır. Halkayı penis başı haznesinden hafifçe çekerek kontrol edebilirsiniz. Penis başının kenarı daha görünüyorsa el pompasını bir kez daha pompalamanız gerekir. Penis başı haznesi çapının küçültülmesi içişn bazı durumlarda split adaptörünün kullanılması gerekebilir.*

*Redaksiyonun açıklaması:
küçük penis çapında)

Dr. Ruslan Petrovich:Penis başı iç tarafta çok fazla split adaptörüne doğru bastırılmamalıdır, zira bu durumda sistemin etkisi mekanik sabitleme komponentine doğru kayar*. Penis başı çok fazla split adaptörüne doğru bastırıldığında kalın bir ağrı ile kendini belli eder. Hafifçe el pompasını pompalayarak penis başını öne doğru ventil yönüne çekin ve penis başı kenarı üzerindeki yükü alın.

*Redaksiyonun açıklaması:
PeniMaster PRO aleti şekilsel bağlantıyı (mekanik sabitleme), adhezyon ve vakumu penis başını koruyucu şekilde sabitlemek için bir sistemde birleştirir).

Dr. Ruslan Petrovich:

Günlük uygulamalardan bir örnek: Bir çubuk çekme kuvveti üreticisi donanımlı ekstender penise takılır. Bağlantı halkasının penis başı haznesinden çekilmesi ile yapılan kontrol işlemi penis başının tam olara hazne içine vakumlandığını gösterir. Buna rağmen kalın bir ağrı oluşuyor (penis başı kenarında).

Bu durumda demir mekanizmasını penis başı haznesinden ayırın, el pompasını yeniden pompalayın (önceden penis başı haznesini penis başından ayırmadan) ve sonra demir mekanizmayı ve penis başı haznesini tekrar birleştirin. Şimdi ağrılar kesilecektir.

Böylece PeniMaster PRO aletinin konstrüksiyonu penisin, penis büyütme ameliyatından (Ligamentomi) sonra da konforlu bir şekilde gerdirilmesini mümkün kılar. Bu güvenilir sabitleme sistemi ameliyat sonrasında kalıcı doku genleşmesini sağlar ve ameliyat sonucu ancak bundan sonra başarılı olur.

Tekstin devamını oku

Urologe Dr. Ruslan Petrovich

Dr. Ruslan Petrovich

(Özgeçmişe git)
Penimaster Made in Germany
Dr. Ruslan Petrovich PeniMaster PRO aleti hakkında
  • Büyük penis başına sahip olanlarda alet, penis başına uyum sağlayan adhezyon diyaframı olmaksızın da kullanılabilir (fakat tavsiye edilmez)
  • Kullanım esnasında oluşan problemler vakum ayarını kolayca değiştirerek giderilebilir ve böylece şekilsel bağlantı, adhezyon ve vakum kombinasyonu dengelenebilir.