Medizinisches Personal mit Blick auf den Besucher von https://www.penimaster.com.tr/ oder diskutierend

Dr. Ruslan Petrovich'in test değerlendirmesi PeniMaster®PRO (5)

11.02.2013 tarihli görüşü

Ekstender gerçekten çok iyi.

Penisin güvenli ve konforlu şekilde sabitlenmesi uygulama esnasında oluşabilecek tüm zorlukları önemsiz kılıyor. PeniMaster PRO aletini kullanan biri olarak bu benim şahsi görüşümdür. Ve aynı zamanda profesyonel değerlendirmemdir.

Bu ekstender aletini, şu anda ameliyat sonrasında ve aynı zamanda geleneksel, cerrahi olmayan penis büyütme uygulamasında kullanılmak üzere piyasanın en iyi aleti olarak görüyorum.

Burada belki etik olmayacak bir karar vermeyi istiyorum. Belki bu nedenle bu metni sileceğim. Buna rağmen: Eğer bana, PeniMaster PRO aleti ile düğümlü sabitleme sistemine sahip bir ekstender aletinden hangisini tavsiye edebileceğimi sorarlarsa aynı otomobil modelleri gibi bir kıyaslama yapacağım. Eğer yapmak istediğiniz sadece „A noktasından“ „B noktasına“ gitmek ise basit bir otomobil yeterlidir (herhangi bir marka belirtmeyeceğim) veya konforlu lüks bir araba ile de mümkündür. Eğer öncesinde hiç basit bir otomobil kullanmamışsanız lüks modelin özelliklerini olağan özellik olarak görürsünüz ve bu özellikleri tam doğru şekilde değerlendiremezsiniz. Aynı durum penis büyütme konusu için de geçerlidir. Burada hedef penisi genleştirmektir. Bunun için bir alet seçilmelidir. Burada da amaca uygun olabilecek aletler arasında ciddi farklılıklar vardır.

Tabii ki bütün hastalarım adına PeniMaster PRO aletinin ilk ekstender olarak piyasaya çıkmasından memnuniyet duyuyorum. Diğer tarafdan kendi tecrübelerime dayanarak sıradan ekstenderler ile kıyasladığımda bu aletin ne kadar etkili olduğunu benim kadar anlayamazlar.

2005-2009 yılları arasında yaklaşık 120 ila 150 arasında penis büyütme ameliyatı yaptım. Bu hastalar ameliyat öncesinde bana başvurmadılar ben cerrah olarak sadece onları ameliyat ettim. Bu görevim, ameliyat sonrasında kendilerine penis ekstenderinin kullanımı konusunda bilgi vermemi de kapsıyordu. Size o zaman ameliyat olan erkeklerin yarısının piyasada mevcut olan ekstenderleri takamadığını söyleyebilirim çünkü o aletler hastaya uymuyordu. Bunlar hem düğümlü hem de kayış sabitleme sistemli ekstenderlerdi.

Bu durum sıklıkla küçük, yassı penis başına veya uzun sünnet derisine sahip olan erkekleri kapsıyordu. Tutma bandı kayıyordu. Düğümlü sabitleme sistemleri penis başını eziyordu ve hatta süngerden geçerek cildi dahi tahriş ediyordu. Tüm bunlar çok pratik çözümler değildi.

Çaresizlikten Peha yapışkan bandı ile bir penis bandaj tekniği keşfettim. Bu sistem gerçi sabitleme problemini çözdü fakat taşıma konforunu iyileştirmeye yetmedi.

Bunlara size neden anlatıyorum?

Çünkü hastaların çoğu ameliyat sonrasında tatmin edici bir sonuç alamadılar ve bunun çok basit bir sebebi vardı. Ameliyat sonrası rehabilitasyon sürecinde ameliyat edilen penisin yeterli genleşmesi sağlanamadı! O zamanlar elimde bir PeniMaster PRO aleti olsaydı ameliyat sonucu, aletin bu yüksek derecedeki etkisi nedeniyle çok daha olumlu olurdu.

PeniMaster PRO aleti ile günlük çalışmalarım için mükemmel ekstenderi bulduğu söyleyebilirim.

Danışmanlık hizmeti verdiğim veya penis ameliyatı yaptığım bütün hastalarıma aletin fiyatına rağmen bir PeniMaster PRO aleti kullanmalarını tavsiye ediyorum.

Ayrıca cerrahi olmayan yöntemler ve geleneksel metot ile penis büyütme uygulaması yapmak isteyen veya ameliyat için tıbbi bir endikasyonu bulunmayan hastalarıma da çok etkili PeniMaster PRO penis ekstender aletini tavsiye ediyorum.

Uygulama sonuçları benim için çok önemli olduğunda bu konuyu daha da ileriye götürmek istiyorum. Hedefim penis büyütme tekniğinde azami verimliliği elde etmektir.

Urologe Dr. Ruslan Petrovich

Dr. Ruslan Petrovich

(Özgeçmişe git)
Penimaster Made in Germany
Dr. Ruslan Petrovich PeniMaster PRO aleti hakkında
  • Ürünün sahip olduğu avantajlar PeniMaster PRO aletini tanıdıktan sonra bütün başlangıçta yaşadığınız zorlukları unutmanıza yol açar.
  • Dr. Petrovich, PeniMaster PRO aletini penis germe uygulaması için en etkili alet olarak değerlendiriyor.
  • Sıradan aletlerin kullanıcıları için PeniMaster PRO aleti çok büyük bir gelişmedir.
  • Dr. Petrovich, PeniMaster PRO aletini penis ameliyatları sonrasında klinik uygulamalarda kullanıyor.
  • Kendisi PeniMaster PRO aletini hastalarına, herhangi bir kısıtlama veya ürün üzerinde bir modifikasyonu gerektirmeyen ilk alet olarak tavsiye ediyor.
  • Dr. Petrovich, PeniMaster PRO aletini en mükemmel ve verimli penis ekspanderi olarak sınıflandırıyor, bu değerlendirme aynı zamanda cerrahi olmayan penis büyütme için de geçerlidir.