Bir adam şeffaf arka plan üzerinde bir vektörü çiziyor

PeniMaster® penis ekspanderlerinin fizyolojik fonksiyon prensibi

Bir vücut parçası içinde yeni vücut hücrelerinin oluşturulması sonucunda o vücut parçası büyür veya şeklini değiştirir. Doğal olarak gerçekleşen bu olay erkeğin cinsel organında en geç 19. yaş tamamlandıktan sonra sona erir. Penisin bundan sonra daha büyük veya daha düz olması istendiğinde, hücre büyümesinin devam etmesini sağlamak için penis dokusunun uzun süreli olarak uyarılması gerekmektedir. Bunun için PeniMaster penise fiziksel bir çekme kuvveti uygular - dolayısıyla bu aparatlara "penis ekspanderi" veya penis germe aleti denir.

devamı

Böylece penis, bir PeniMaster ile birkaç ay boyunca germe tedavisinin uygulanması sayesinde daha uzun ve hacimli hale gelebilir, çünkü başarılı bir kullanım yeni vücut hücrelerinin fizyolojik üç boyutlu olarak her yönde büyümesini sağlar. Uzun süreli tedavi ayrıca cinsel organdaki eğrilikleri düzeltebilir. Uzun süreki bir uygulamadan elde edilen sonuçlar muhtemelen korunacaktır. 

Kısa süreli bir uygulama durumunda, genişleme efektleri nedeniyle peniste geçici uzamalar meydana gelebilir.

Uygulanan bir genleştirme tedavisi aynı kas geliştirme için yapılan kuvvet antrenmanlarında olduğu gibi süngerimsi doku üzerinde etkili olur ve ereksiyon sertliğini ve genel cinsel sürekliliği muhtemelen iyileştirebilir.

Kullanım alanları hakkında daha fazla bilgi


Penimaster Made in Germany

PeniMaster® penis ekspanderlerinin fizyolojik fonksiyon prensibi