PeniMaster penis ekspanderi pratik olarak her erkek için uygundur

Penis ameliyatı: Rehabilitasyon

Ameliyat metodundan kaynaklanması nedeniyle cerrahi uygulama ile yapılan penis uzatma veya penis düzleştirme ameliyatında vücutta kesi gerçekleşir ve bu kesi yeri ameliyat sonunda dikiş ile dikilir. Böylece penis uzatma ameliyatında penis tutma bandı kesilir ve daha alçak bir pozisyona dikilir (Şekil 1). Penis düzleştirme ameliyatında uygun bir pozisyonda eğriliği eşitlemek için tek taraflı doku alınır.

İyileşme sürecinde yara izi bölgesindeki doku büzülebilir ve ameliyat ile elde edilen tedavi sonucu kısmen veya hatta tamamen yok edilir, bu demektir ki dışa doğru konumlandırılmış olan penis tekrar vücut içine çekilir veya düzleştirilmiş olan penis tekrar eğri pozisyona döner. Tedaviyi uygulayacak olan doktorun talimatı üzerine kullanılacak penis ekspanderi bu retraktif prosese karşı etki yapabilir ve ayrıca ameliyat sonucunun kalıcı olmasını sağlar.

Penis ameliyatı öncesinde de (örneğin  endürasyon penis plastica veya doğuştan gelen penis deviasyonunun düzeltilmesi gibi) doktorun talimatı üzerine uzun vadeli germe tedavisinin uygulanması terapi açısından faydalı olabilir.

Penisin grafiksel gösterimi ve penis uzatma ameliyatında tutma bandının cerrahi müdahale ile kesilmesi
Şekil 1
Penis uzatma ameliyatında penis tutma bandı kesilir ve daha alçak bir pozisyona dikilir. Böylece erkeklik cinsel organı vücuttan daha ilerideki bir pozisyonda durarak uzun görünür.

Penimaster Made in Germany

Penis ameliyatı: PeniMaster®penis ekspanderi ile rehabilitasyon prosesi

  • PeniMaster® PeniMaster - Penis ameliyatlarından sonraki rehabilitasyon
  • kesi yerindeki yara izi iyileşmesinin ameliyat ile elde edilen sonucun kötüleşmesini önleme