PeniMaster penis ekspanderi pratik olarak her erkek için uygundur

İleri yaşlarda daha küçük penis

Penisin hormon değişikliği nedeniyle kısalması

Genellikle 50 yaş üzerindeki erkeklerde andropoz dönemi başlar, bu dönemde "erkeklik hormonu" olarak bilinen testosteron hormonunun salgılanmasında düşüş başlar. Bunun sonucunda ve diğer hormonel değişimler ile birlikte ilerleyen yaşlarda birçok erkekte ereksiyonun gerçekleşmesi zorlaşır. Cinsel isteklilik (libido) azalabilir. Gece de oluşabilen spontane ereksiyonlar nadirleşir.

Penisin yaşlılık hastalıkları ve zararlı alışkanlıklar nedeniyle küçülmesi

Yaşlılıkta sık olarak görülen örneğin kalp hastalıkları veya hipertansiyon gibi şikayetler penis süngerimsi dokusunun kan dolaşımını negatif etkiler ve aynı zamanda ereksiyon tarafından sağlanan doku egzersizi azalır. Yüksek miktarda alkol ve tütün mamullerinin tüketimi sağlığa zararlı olduğundan bu alışkanlıklar yaşlı organizmalar tarafından daha kötü telafi edilir veya yıllar sonra erkeğin iktidar özelliği üzerinde negatif etkiler gösterebilir.

Sonuç olarak penisin süngerimsi dokusunun kan dolaşımının yeterli, sık ve güçlü bir ereksiyon ile sağlanması azalır. Bu durum süngerimsi doku dejenerasyonuna ve bununla birlikte penisin küçülmesine yol açar. Retraktif (küçülmüş) "yaşlı penisi" azalan cinsel arzunun ve iktidarın gözle görülebilir bir sinyali olarak ortaya çıkar.

Penis dokusuna PeniMaster penis ekspanderi ile pasif olarak egzersiz uygulanabilir. Bu uygulama ereksiyon kabiliyetini iyileştirebilir ve süngerimsi doku dejenerasyonunu önleyebilir. Penis ekspenderinin kullanımı ve kişinin penisi ile uzun vadeli yoğun şekilde ilgilenmesi önemli etki yaratır ve kullanım çerçevesinde cinselliği daha fazla arzulamasını sağlar, böylece fizyolojik olarak pozitif etki oluşturan ereksiyon bilinçli olarak daha sık gerçekleşir.

Birlikte bir kalp oluşturan yaşlı erkek ve yaşlı kadın eli

Penimaster Made in Germany

İleri yaşlarda örneğin aşağıda açıklan sebepler nedeniyle süngerimsi doku dejenerasyonu (penis büzülerek küçülür) gerçekleşir

  • daha az testosteron + diğer seksüel hormon salgılaması
  • Yaşlılık hastalıkları (kalp sorunları, hipertansiyon)
  • Alkol ve sigara alışkanlığı