Medical personnel viewing the visitor of www.penimaster.com.tr or in discussion

Doktor raporlarının

Penimaster Pro ile piyasadaki diğer tüm penis uzatıcıları (çekme cihazları) arasındaki farklar nelerdir? Örn. Andropenis, X4labs, Physiomed, Fastsize veya Sizegenetics?

ÜROLOGLARIN BAKIŞ AÇISI: (Kambiz Tajkarimi, GM, kurul onaylı Ürolog, Frederick Bölge Sağlık Sistemi robot ve minimal invazif cerrahı direktörü, Emergogroup tıbbi cihaz düzenleme danışmanı, ürün geliştirme uzmanı)
Uzun yıllar boyunca penis eğriliği bulunan erkeklere Fastsize (piyasa dışı) veya X4labs ürünlerini önerdim. Kanıt, penil traksiyonun eğik penisin düzleştirilmesine ve penis yaralanmasına bağlı olarak uzunluk kaybının yeniden kazanılmasına yardımcı olabilen ürolojik mükemmelliğin merkezlerinden ortaya çıkmaktadır (Peyronie plağı, implant cerrahisi, enfeksiyon, travma, kum saati biçimli deformasyon ve diğer tıbbi durumlar).  Yukarıdaki ürünleri satın alan hastalarım mutlu değildi ve birkaç denemeden sonra bunları kullanmaktan vazgeçtiler. Hastalarıma hoşlanmadıkları bir şeyi kullanmalarını tavsiye etmek üzücüydü.

Bu şirketler, ürünlerini pazarlamak için milyonlarca dolar harcıyor, harika grafiklerle güçlü bir web varlığına ve güçlü SEO’lara sahip.  Her yıl çekici isimlerle ve penisinizi “birkaç santim” büyütmeye ve sizi yatakta dayanılmaz kılmaya söz veriyoruz şeklinde sunumlarla bazı fiyat indirimleri yapılıyor. “Kim şortunda beysbol sopası olan bir adamı sevmez ki?”

Millet, bunların hiçbiri doğru değil. Saf kurgu. Bunlar birer pazarlama söylentisi. Bunlar sahte haber. Yalnızca bir ürologa güvenin. 

Söylentiler bir kenara, penil traksiyon, penil fibroz ve Peyronie eğriliği gibi ciddi medikal durumlardan muzdarip hastalar için faydalıdır. Peki onlar dedikleri kadar iyi mi? Konforlu mu? Güvenli mi? Aralarında daha iyi bir seçenek var mı?  2015 yılı öncesi cevap gerçekten hayırdı. Hepsi aynıydı. Ardından Penimaster Pro geldi. Her şeyi değiştirdi.

Penimaster Pro (MSP Concepts, Berlin) bana 2015 yılında bir Alman tıbbi cihaz konferansında tanıtıldı. Penis gerdirme (traksiyon) için daha doğal ve daha güvenli bir mekanizmanın nihayetinde büyük bir Alman mucit tarafından halledildiğini öğrendiğime mutlu oldum.

Penimaster Pro şu anda dünya çapında en çok satan 1 numaralı penis uzatıcısı ve tıbbi topluluk arasında en saygını.

Bunu okuyorsanız, yukarıdaki cihazları kontrol etmekten çekinmeyin. Bunlar, penisleri gerdirmek için yakalama mekanizması açısından ? -0 oranında aynıdır (Penimaster Pro hariç). Hangisini aldığınız hiç fark etmez. Bunların hepsi aynı. “Gold”, “Silver” veya “Copper” gibi değişken fiyatlı versiyon kelimelerine aldanmayın.

Herhangi bir bireysel markaya karşı değilim. Bunları önceden tavsiye ettim. Anatomi ve nörofizyoloji geçmişine sahip bir ürolog olarak, penis gerginliğini sağlamak için penisin sıkıştırılması taraftarı değilim. Şeytan ayrıntıda gizlidir!

Penis için bu iyi olamaz.

Penis dokuları hassastır ve bırakın saatleri 3 dakikadan fazla bir süre boyunca herhangi bir nedenden dolayı fazla sıkıştırılmaması gereken birçok yüzeysel damar ve sinir vardır. Ahh!

Bu cihazlar kasıtlı olarak “PARAFİMOZ” adı verilen tıbbi bir durum oluşturur.
Parafimoz, sünnet olmamış bir erkeğin geri çekilmiş sünnet derisinin normal anatomik konumuna geri döndürülemeyeceği ürolojik bir acil durumdur. Bu penisin kafasını boğabilir. Klinisyenlerin bu durumu hemen tanıması ve derhal azaltması önemlidir. Ne hakkında konuştuğumu görmek için lütfen Google resimlerine göz atın.

ABD ve Avrupa’daki ürologlar ve cinsel tıp uzmanları, bu modası geçmiş mekanizmadan çok hızlı bir şekilde uzaklaşıyorlar. “Mastürbasyon yapan” uzatıcıyı acı çekmeden ve rahatsızlık duymadan bir saatten fazla takamazsınız. Penisi yalnızca direnip aşırı sinirlenmeden önce belirli bir süreyle sert şekilde sıkabilirsiniz!
“ÖNCELİKLE ZARAR VERMEYİN” kuralı burada en önemli şekilde geçerlidir.

Çektirme cihazlarını öneren Peyronie hastalığı uzmanlarının artan sayısı, uyumun başarının anahtarı olduğunu bilirler. “Günde en az 3-4 saat takın!” şeklinde tavsiye ederler. Keşke acı ve ağrı çekmeden yukarıdaki cihazlarla uyumlu olması mümkün olsa. Yukarıda bahsedilen tüm cihazlar, penis sapını penis kafasının hemen önünde sıkması için bir kauçuk veya köpük kullanır.  Bunlara göz atın.
Bu “sıkıştırma kuvveti”, penis kafasına giden ve penis kafasından gelen kan beslemesini keser. Bu nedenle, Andropenis, X4labs, Physiomed, Fastsize, Sizegenetics gibi cihazların yaklaşık bir saat veya daha kısa süreli kullanımı ile penis kafası kanla tıkanıp maviye döner ve oldukça acı verir. Ayrıca uyuşma da meydana gelebilir. Kullanıcılar bir saat sonra bu cihazların rahatsızlıklarına nadiren karşı koyabilirler.  Normal versiyonu veya 6 katı fiyatına uzaylılar tarafından yapılmış “çift platin, 24k altın kaplama” versiyonunu satın almış olmanız önemli değildir.

Penimaster Pro’da sevdiğim şeyler onun güvenliği, konforu ve uyumudur. Şimdi hastalarım bunları takıyorlar.  Hastalarımı klinikte gördüğümde gülümsüyorlar ve mutlular ve bana uyumsuzluğun iç karartıcı “göz teması” hayal kırıklığını yaşatmıyorlar.  

İspanya’da iyi tanınan cinsel tıp uzmanı olan Dr. Ignacio Moncada tarafından 45 hasta üzerinde yapılan yeni bir kullanılabilirlik çalışması, Penimaster Pro ile yüksek memnuniyet ve uyum gösterdi.

Bu videoya göz atın, penisin nasıl kolay şekilde yakalandığını görün.  Sıkıştırma yok, boğma yok.  Nazik, zarif ve saygılı——>Penisin tedavi edilmesi gereken yöntem.

Penimaster Pro ile hem Rod (çubuk) hem de Belt (kemer) sistemleri mevcuttur.  Erkekler genellikle gündüzleri kemer sistemini severler. Penimaster Pro, başka hiçbir seçeneğin gerçekten mevcut olmadığı Peyronie hastalığının aktif aşamasında veya ürologunuz tarafından teşhis edilen Xiaflex intralezyonel enjeksiyondan sonra modelleme aracı olarak kullanım için mükemmeldir.   Vakum tabanlı olan patentli ve devrim yaratan penis başı yakalama mekanizmasını kullanmaktadır. Kolay şekilde 4 saat veya daha uzun süreyle takabilirsiniz. Pek çok endikasyona yönelik bazı temel çalışmalar devam etmektedir.  Peyronie hastalığının tedavisi için gerçekten heyecan verici bir zaman.

Önemli ABD ve Avrupa Peyronie hastalıkları uzmanları Penimaster Pro’ya geçiyor, bu yüzden siz de geçmelisiniz.

Penimaster Pro hakkında ürologunuzla konuşun.

Kambiz Tajkarimi, GM, kurul onaylı Ürolog, Frederick Bölge Sağlık Sistemi robot ve minimal invazif cerrahı direktörü, Emergogroup tıbbi cihaz düzenleme danışmanı, ürün geliştirme uzmanı.

 

Source: urologyhealthstore.com

Kambiz Tajkarimi
Kambiz Tajkarimi, GM, Robotik Cerrahi Direktörü
Frederick Üroloji Uzmanları
MD Anderson Hekim Ağı tarafından onaylı
Biyografi

Dr. Tajkarimi, Saint Louis Üniversitesi’nden (St. Louis, MO) nöro-bilime odaklanarak Biyoloji Bölümü’nde lisans derecesini elde etti. Tıp diplomasını Porto Riko’daki Ponce Tıp Fakültesinden aldı. Tıp fakültesinin tamamlanmasının ardından Üroloji uzmanlığını, üroloji alanında önde gelen cerrahi yenilik merkezlerinden biri olarak kabul edilen Washington DC’deki George Washington Üniversitesi Tıp Merkezi’nde sürdürdü. 2008 yılında Pennsylvania, Chambersburg’daki Summit Health System’de oldukça başarılı bir laparoskopik ve robotik üroloji programını kurup geliştirdi ve 2013 yılına kadar programı başkan olarak yönetti.

Dr. Tajkarimi, laparoskopik ve robotik cerrahide ve karmaşık ürolojik durumların tedavisinde toplumumuza geniş bir deneyim kazandırmaktadır. Orta Atlantik bölgesinde en çok deneyime sahip ürolojik robot cerrahlarından birisidir ve 1200’den fazla robot ve lap ameliyatı gerçekleştirmiştir. Klinik ilgi alanları, ürolojik kanserlerin minimal invazif tedavisinin merkezidir. Dr. Tajkarimi’nin ayrıca kadın pelvik taban bozuklukları, üriner taşlar, genel pediatrik üroloji, BPH, kadın ürolojisi ve erektil disfonksiyon (ED) tedavisi alanlarında özel uzmanlığı bulunmaktadır. Dr. Tajkarimi’nin araştırması, çok sayıda bağımsız değerlendirme dergilerinde yayınlanmış ve tıbbi toplum toplantılarında sunulmuştur. Çok sayıda klinik çalışmalara yönelik kıdemli bir araştırmacıdır.