Penis büyütmede kullanılan PeniMasterPRO Basis aletinde penis başı sabitlemesi kesiti

PeniMaster®PRO için ProMaster Comfort & Care

PeniMaster®PRO için Konfor ve Bakım Ürünleri

ProMaster Comfort&Care, PeniMasterPRO ile kullanım için uyumlu hale getirilerek, adaptif diyafram ile penis başı arasında maksimum adhezyonu oluşturan ve penis ekspanderinin sabitleme kuvvetini daha da arttırın optimum viskoziteye (sıvılık derecesi, kıvamı) sahip kayıcı yağdır. İnce sıvı tabakası, PeniMasterPRO'nun takılmasını kolaylaştırır ve cilt ile lateks karşılıklı olarak hareket edebildiğinden ve böylece lastik eldivenlerde yaşanan ''lateks sıkması'' yaşanmadığından maksimum taşıma konforu sağlar. Özel bakım ürünü olan ProMaster Comfort&Care lateks parçaların yumuşak ve kaygan olmasını sağlar ve böylece PeniMasterPRO'nun diyaframları ve kanalları değiştirilmeksizin on güne kadar kullanılabilir. 

ProMaster Comfort&Care cilde nüfuz etmediğinden son derece verimlidir. Bir kaç damla yeterli olduğundan tüpün içeriği (50 ml) ile PeniMasterPRO neredeyse yüz kez kullanılabilir. 

ProMaster Comfort&Care hijyenik olup cilde zarar vermez, cildi hassaslaştırmaz. Tadı ve kokusu olmayan kayıcı yağ renksizdir ve kolayca silinebilir ve örneğin giysilerden yıkanarak sorunsuzca çıkarılabilir. 

ProMaster Comfort&Care, damlama korumalı dispenser içinde açılmadığı takdirde sonsuz süre, açıldıktan sonra da en az on iki ay dayanıklıdır.

Ürün avantajları:

  • PeniMasterPRO'nun takılmasını kolaylaştırır
  • Maksimum taşıma konforu ve performans
  • Lateks parçaları korur
  • Cilde zarar vermez, cildi hassaslaştırmaz.
  • Son derece tasarrufludur
  • Çok uzun süre dayanıklıdır
Penis ekspanderinin kullanımında optimum konfor için PeniMasterPRO Comfort Care kayıcı yağ
ÜrünlerPeniMaster®PRO BasisÜrün detaylarıComfort & Care