Produktlogo PeniMaster

Fizyolojik Penis ekspander PeniMaster® ve PeniMaster®PRO

PeniMaster® und PeniMaster®PRO aleti patentli fizyolojik ekspander olup penisi uzun uygulama süresi çerçevesinde ağrısız olarak genleştirir ve böylece hücre dokusunu uyarabilir. Böylece penisin örneğin uzatılmasıkalınlaştırılması ve düzleştirilmesi mümkündür Ürolojide kullanılan ürünler de tıbbi terapi amaçlı kullanılabilir.

Tüm PeniMaster modellerinin ürün kıyaslaması


Tutma kayışlı modern klasik model

PeniMaster®

Penimaster ürün logosu

Geleneksel penis sabitleme (tutma elemanı) sistemli çubuk bazlı bu ekspander sistemi emniyet klipsi, geniş tutma kayışı ve adaptasyonlu sabitleme çubukları ile azami taşıma konforu ve uzun kullanım ömrü sunar

devamı

Performans ve konforun yeni şekli

PeniMaster®PRO Basis

modüler sistem
Komple monte edilmiş penis başı sabitlemesi standart ventilli PeniMaster PRO Basis

Basınç (sıkıştırma) veya deformasyon (deforme olma) uygulanmadan penis başının şekilsel bağlantısını (tutma elemanı) sağlayan patentli teknoloji Konfor ve bakım yağı ile azami performans!

devamı

Yeni teknolojiyi denenmiş olan ile birleştirir

PeniMaster®PRO Çubuk ekspander sistemi

modüler sistem
PeniMaster PRO aleti PeniMaster çubuk demir çekme kuvveti oluşturma mekanizması kombinasyonu ile

Penisin her yerinde eşit çekme kuvveti oluşturur, ereksiyon pozisyonu simülasyonu yaparak penisin gerilmesini mümkün kılar. Çekme kuvveti göstergesi ve emniyet klipsi ile.

devamı

Zengin değişkenlikteki germe kayışı

PeniMaster®PRO Kayış ekspander sistemi

modüler sistem
PeniMaster PRO kayış ekspander sistemi ürün fotoğrafı

İsteğe bağlı olarak omuz kayışı, bel veya diz kayışı olmak üzere çeşitli versiyonlarda takılabilir. Kayış ucu, pantolon veya bacağa sabitlenerek penis silindirine karşı basınç uygulanması önlenir.

devamı
Penimaster Made in Germany

Fizyolojik penis ekspanderi 
PeniMaster® ve PeniMaster®PRO 
ürün ailesi

*** Sağlık indirimi ***
Dünya çapındaki sağlık krizi, tüketicilere mali olarak artan sağlık maliyetleri ile yük bindirmektedir. Bugün tıbbi ürünlerimizden birine karar verebilmeniz için seçilen ürünler için fiyatları geçici olarak yüzde 20'ye kadar düşürdük.