Penis büyütmede kullanılan PeniMaster PRO Basis aletinde penis başı sabitlemesi kesiti

PeniMaster®PRO

PeniMaster®PRO nasıl bir alettir ?

PeniMaster PRO aleti, penis başına kendiliğinden anatomik bir uyum sağlayarak penis ile bağlantı kuran bir alettir. Bu alet, penisin çekme kuvveti oluşturan elemanlar ile gerilmesini sağlamak için penis başını fizyolojik olarak sabitler. Alet sünnetli veya sünnetsiz her yaştaki erkekte kullanım için uygundur ve her penis başına ve böylece her penis boyuna uyarlanabilir.


Fonksiyon prensibi ve kullanım alanları

Aletin sahip olduğu sistem tasarımı penisin değişken ve motivasyonu destekleyici bir şekilde antrenman edilmesini sağlar. Penisi germe ve uzatma uygulamasında, fizyolojik olarak etkili olan çekme kuvvetleri penis ve penis başının tümüne etki edecek şekilde uygulanır. Aynı kas geliştirme için yapılan kuvvet antrenmanlarında olduğu gibi bu alet ile yapılan uygulamada da mevcut hücre dokusunun performansı arttırılır (cinsel isteklilik ve ereksiyonun iyileştirilmesi) ve yeni hücre dokusu oluşturulur (penisi uzatma, kalınlaştırma ve düzleştirme).

kullanım alanı ve tedavi sonuçları hakkında ayrıntılı bilgiler


Bio fonksiyon tasarımı - PeniMaster®PRO aletini özel kılan unsurlar

PeniMaster PRO aleti penis ve penis başının anatomik özelliklerini konstrüftif açıdan dikkate alır ve esasen dezavantjlı bir özellik olan esnekliği, penis başını fizyolojik olarak yüksek bir emniyet ile sabitlemede kullanır (adaptasyonlu şekilsel bağlantının mümkün kıldığı bio fonksiyon tasarımı). Burada PeniMaster PRO aleti penisi sadece optimal çekme noktası olan penis başından sabitleyerek, penisin tüm boyunu eşit şekilde uzatma ve genleşmeyi sağlayan kuvvet uygular. Sabitlemek için penisin kendisine herhangi bir ek parça takılmaz, bu nedenle örneğin etek kıllarının temizlenmesine gerek yoktur. 

PeniMaster PRO aleti penis ameliyatının hemen sonrasında yara izi ile birlikte (örneğin penis düzleştirme amaleiyatı gibi, Induratio penis plastica) ve çok kısa penislerde kullanılabilir. PeniMaster PRO aleti, penis başının büyüklüğü ve şekline spontane bir şekilde uyum gösterir, ereksiyon durumu herhangi bir engel teşkil etmez veya penis başı sisteme bağlı değildir: Penis ve penis başı, uygulama süreci esnasında büyüyebilir ve küçülebilir. Sabitleme tertibatı, tam fonksiyonunu yerine getirmekle birlikte birçok ereksiyon periyoduna adapte olur. Buna rağmen sistemin anatomik yapısı ve şekli, kullanılan çekme kuvvetleri ile birlikte penis başının daha büyük, şekilsel ve kozmetik açıdan daha avantajlı görünümünü sağlayan büyümeyi uyarır.

Tekstin devamı

Komple monte edilmiş penis başı sabitlemesi standart ventilli PeniMaster PRO Basis

Penimaster Made in Germany

PeniMaster®PRO

Germe uygulaması için penisi sabitleme

Penis, kemik yapısı olmayan, kan dolaşımı durumuna göre farklı ölçü ve kıvama (sertleşme derecesi) gelebilen esnek bir organdır. Örneğin soğuk deniz suyunda yüzdükten sonra sarkık durumdaki penisin uzunluğu ereksiyon durumundakinden birkaç kat daha küçüktür. Bu aynı zamanda penis başının büyüklüğü için de geçerlidir.

Bu sebepten dolayı, sabitlendiği pozisyonda kan dolaşımı, ereksiyon özelliği veya hassasiyet gibi fizyolojik fonksiyonlarını muhafaza ederek, penisi sabitleme tertibatından çekerken kaymayacak şekilde tutmak çok özel bir tasarım gerektirir.

PeniMaster % 100 para iadesi 20%