Penis büyütmede kullanılan PeniMaster PRO Basis aletinde penis başı sabitlemesi kesiti
PeniMaster PRO Logo

PeniMaster PRO Basis

PeniMaster PRO - (Basis) germe aleti

Glans gibi şekillendirilmiş: terlediğinizde bile penise güvenli bir şekilde tutulur
Glans gibi şekillendirilmiş: terlediğinizde bile penise güvenli bir şekilde tutulur

PeniMaster PRO nasıl bir alettir ?

PeniMaster PRO aleti, penis başına kendiliğinden anatomik bir uyum sağlayarak penis ile (şekilsel) bağlantı kuran bir alettir.

PeniMaster PRO aleti, penis başına kendiliğinden anatomik bir uyum sağlayarak penis ile bağlantı kuran bir alettir. Bu alet, penisin çekme kuvveti oluşturan elemanlar ile gerilmesini sağlamak için penis başını fizyolojik olarak sabitler. Alet sünnetli veya sünnetsiz her yaştaki erkekte kullanım için uygundur ve her penis başına ve böylece her penis boyuna uyarlanabilir.

Ürün avantajları

 • Patentli fizyolojik anatomik bio fonksiyonlu tasarım
 • Vakum, adhezyon ve şekilsel bağlantı kombinasyonu ile tutar
 • Glans gibi şekillendirilmiş: terlediğinizde bile penise güvenli bir şekilde tutulur
 • Penis başını sıkıştırmadan veya deforme etmeden uyum sağlar
 • Her türlü sünnetli veya sünnetsiz penisler için uygundur
 • Sünnet derisi ve lenf koruması
 • Kayış veya çubuk mekanizması ile penis ekspanderi olarak kullanılabilir
 • Alışma safhasına gerek duyulmadan derhal alışılır
 • El pompası olmadan da takılabilir, kolay kullanım
 • Kolay temizlenir, optimum hijyen
 • Gece boyunca uygulama mümkündür (daha fazlasını okuyun)


Fonksiyon prensibi ve kullanım alanları

Aletin sahip olduğu sistem tasarımı penisin değişken ve motivasyonu destekleyici bir şekilde antrenman edilmesini sağlar. Penisi germe ve uzatma uygulamasında, fizyolojik olarak etkili olan çekme kuvvetleri penis ve penis başının tümüne etki edecek şekilde uygulanır. Aynı kas geliştirme için yapılan kuvvet antrenmanlarında olduğu gibi bu alet ile yapılan uygulamada da mevcut hücre dokusunun performansı arttırılır (cinsel isteklilik ve ereksiyonun iyileştirilmesi) ve yeni hücre dokusu oluşturulur (penisi uzatma, kalınlaştırma ve düzleştirme).

kullanım alanı ve tedavi sonuçları hakkında ayrıntılı bilgilerBio fonksiyon tasarımı - PeniMaster PRO aletini özel kılan unsurlar

PeniMaster PRO aleti penis ve penis başının anatomik özelliklerini konstrüftif açıdan dikkate alır ve esasen dezavantjlı bir özellik olan esnekliği, penis başını fizyolojik olarak yüksek bir emniyet ile sabitlemede kullanır (adaptasyonlu şekilsel bağlantının mümkün kıldığı bio fonksiyon tasarımı). Burada PeniMaster PRO aleti penisi sadece optimal çekme noktası olan penis başından sabitleyerek, penisin tüm boyunu eşit şekilde uzatma ve genleşmeyi sağlayan kuvvet uygular. Sabitlemek için penisin kendisine herhangi bir ek parça takılmaz, bu nedenle örneğin etek kıllarının temizlenmesine gerek yoktur. 

05:23
PeniMaster PRO (Basis) aletinin bilgisayar animasyonu ile işleyiş şemasının gösterimi

PeniMaster PRO aleti, penis başının büyüklüğü ve şekline spontane bir şekilde uyum gösterir, ereksiyon durumu herhangi bir engel teşkil etmez veya penis başı sisteme bağlı değildir: Penis ve penis başı, uygulama süreci esnasında büyüyebilir ve küçülebilir. Sabitleme tertibatı, tam fonksiyonunu yerine getirmekle birlikte birçok ereksiyon periyoduna adapte olur. Buna rağmen sistemin anatomik yapısı ve şekli, kullanılan çekme kuvvetleri ile birlikte penis başının daha büyük, şekilsel ve kozmetik açıdan daha avantajlı görünümünü sağlayan büyümeyi uyarır.

PeniMaster PRO aleti penis ameliyatının hemen sonrasında yara izi ile birlikte (örneğin penis düzleştirme amaleiyatı gibi, Induratio penis plastica) ve çok kısa penislerde kullanılabilir.


PeniMaster PRO aleti aşağıda açıklanan fiziksel tutma kuvvetlerini kombine eder

1. Şekilsel bağlantı - Araç römorku çeki demiri prensibi

Penis başının anatomik şekline otomatik uyum sağlayan, sadece 0,3 milimetre incelikteki lateks diyafram, penis başını PeniMaster PRO aletinin penis başı bölmesi içine yerleştirirken çözülmeyecek şekilde sarar - bu esnada penis başı sıkıştırılmaz (ezilmez) veya vakum nedeniyle genleşmez (kabarmaz). Burada vakum tarafından gerilen diyafram, penis başını çekme kuvveti altında şekilsel olarak sabitler. 

01:05:08

PeniMaster PRO'nun performansını bir laboratuvar deneyi kapsamında gösteren bir denek.

Penis başı şeklinin taklit edildiği penis başı bölmesinin iç kontürü, penis başının sistem içinden dışarı kaymasını engeller. Penis başının bu bölme içine daha iyi şekilde uyması ve uyum sağlaması için penis etrafına, isteğe bağlı olarak penis başı bölmesinin ağzına adaptör halkaları takılabilir. Kullanılacak bu ek elemanlar sayesinde penis başını sabitleme aleti her erkek tarafından en mükemmel şekilde ayarlanabilir. 

Böylece PeniMaster PRO aletinde penis başı, diyafram ve penis başı bölmesi birbirleri ile, aynı binek otomobillere römork takmada kullanılan çeki demiri prensinde olduğu gibi sıkı bir bağlantı içinde olur. Bu „şekilsel bağlantı“, penis başı uygulama esnasında büyüdüğünde veya küçüldüğünde adaptörlü diyafram sayesinde daima gerçekleşir; bu özellik sadece PeniMaster PRO aletine özel bir özelliktir. Çekme kuvveti penis başının toplam yüzeyine eşit ve dik açı ile dağıldığından doku üzerine olan basınç yükü çok azdır. PeniMaster PRO aleti hissedilmeyecek derecedeki düşük bir kuvvet etkisi ile penis başında taşınabilir..

2. Adhezyon - diş ve damak protezlerindeki yapıştırma sıvısı prensibi

PeniMaster PRO aleti içinde, diyafram ve penis başının temas sıvısı* ile birlikte içsel anatomik yüzey teması nedeniyle bir adhezyon (cisimler arasındaki çekim kuvveti) oluşur: bu bağlantı (çözülebilir) moleküler düzeyde gerçekleşen bir bağlantıdır. Bu durum aynı diş ve damak protezlerinin özel yapışkan malzemesi ile ağız bölgesinde sabitlenmesi veya lenslerin göz içinde yapışarak sabitlenmesi gibidir. Islatılmış vebirbiri üzerine koyulmuş düz cam plakaları kolayca birbirleri üzerinde kaydırılabilse de adhezyon kuvveti etkisi nedeniyle birbirlerinden ayırmak çok zor olur

03:50

ProMaster Comfort&Care temas sıvısı ile oluşturulan adhezyon kuvvetlerinin kanıtlanması.

Anatomik olarak penis başına uyum sağlamayan ve bu nedenle şekilsel bağlantı gerçekleştirmeyen ve penis veya penis başını baskı kuvveti (kuvvet bağlantısı) ile sabitleyen germe aletleri sürtünmeyi azaltan sıvılar kullanır ve bu sıvılar tam ters etki oluşturur: Çekme etkisi arttırıldığında penis, sabitlendiği yerden dışarı kayar.


3. Dozajlanabilir vakum - Vantuz prensibi

PeniMaster PRO aleti içinde oluşturulan vakum ilk planda, adaptör özellikli diyaframın aynı kişiye özel dikilmiş bir elbise gibi penis başı anatomisine mükemmel şekilde uyum sağlayarak penis başını sabitlemeye yarar. Bu sabitleme gerçekleştikten sonra penis üzerine çekme kuvvetini uygulayabilmek için penis başı esnek ve sağlam bir şekilde sabitlendiği pozisyonda tutulur. Diyafram, sabitleme için gerekli olan vakumun sağlanmasında bir tampon görevi üstlenir ve diğer taraftan penis başı dokusunu korur. Vakumun sadece dolaylı olarak penis başına etki etmesi nedeniyle penis başında kabarcık, lenf şişmesi veya dokuya oksijen beslemesinin azalması (hipoksi) gibi durumların oluşması etkili bir şekilde önlenir.

1:33

PeniMaster PRO Basis aletinin hızlı ve kolay takılması ve bütün takma işlemleri bu görselde, anatomik ve fonksiyonel penis örneği ile gösterilmiştir.

Penis başı şekilsel bağlantı ile (yukarıya bakınız) sabitlendiğinden ve ek olarak vakum destekli basınç ile boş bölüm iç duvarına preslenmesine gerek olmadığından (dezavantajlı bir durum oluşturan kuvvet bağlantısı gibi, yukarıya bakınız) PeniMaster PRO aletinde kullanılan vakum sonuçta mümkün olduğunca çok düşük tutulur ve her penis başı büyüklüğüne göre optimal şekilde dozajlanabilir.


PeniMaster PRO aleti içinde etkili olan „büyük vakum“ alet penise takıldıktan sonra her zaman ayarlanabilir (yani vakum derecesi azaltılabilir veya yükseltilebilir). Uygulanan „şekilsel bağlantı“ ve „Adhezyon“ (yukarıya bakınız) kombinasyonu nedeniyle vakum derecesinin azaltılması, penis başının hemen alet içinden dışarı kaymasına sebep olmaz.

PeniMaster % 100 para iadesi
20%