PeniMasterPRO çubuklu penis ekspander sisteminin kesiti

PeniMaster®PRO çubuk ekspander sistemi

PeniMasterPRO + Çubuk çekme kuvveti üreticisi = PeniMasterPRO Çubuk ekspander sistemi

PeniMasterPRO Sisteminin çubuk ekspanderi, temel versiyonunda birçok yıldan beri PeniMastertutma kayışı teknolojisi ile denenmiş ve kendini kanıtlamıştır. Hassas üretim ve yenilikçi klips fonksiyonu sayesinde uzun kullanım ömrü, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Fiberglas ile güçlendirilmiş plastik malzemeler yüksek sağlamlığı garanti eder. 

Çubuk ekspanderi PeniMasterPRO aleti birlikte, penisden uzak bir bağlantı noktası (sabitleme noktası) olmaksızın simetrik eksenli penis germesini mümkümn kılar. Bu demektir ki penis başı bölümü üzerine uygulanacak çekme kuvveti için başka bir vücut parçasına veya giysiye gerek yoktur ve çekme kuvveti penisin her tarafına eşit şekilde etki eder.

Penis çubuk ekspanderi ile yukarı, aşağı veya eğik konumda gerilebilir ve tüm bu hareketleri normal giysinin altında gerçekleştirebilir; bu şekilde kullanabilmenin mümkün olduğu ispatlanmıştır. Böylece günlük hayattaki birçok işinizi herhangi bir sorun yaşamadan yapmaya devam edebilirsiniz.

Tedavinin fizyolojik olarak optimum düzeyde yapılmasına imkan sağlar

Çubuk ekspanderi ayrıca eşsiz bir tedavi uygulamasını da gerçekleştirir: Germe işlemi, penisin fizyolojik ereksiyon pozisyonunda da mümkün olur. Bu uygulamada penis, aynı doğal ereksiyon konumunda olduğu gibi dik açı ile vücuttan dışarı gerilebilir; tabii ki bu uygulama giysinin altında görünmez bir şekilde yapılamaz ve bu nedenle bu uygulama sadece ev içinde yapılacaktır (örneğin televizyon önünde sırt üstü yatarken). Bu uygulamada herhangi bir germe moment kuvveti (penisin vücuda bağlı olduğu kökte) veya penis yanına karşı basınç kuvvetleri oluşmaz. Basınç kuvveti ana halka üzerinden kasıklar üzerine yönlendirilerek yumuşatılır. Bu simetrik uygulama egzersizi fizyolojik açıdan optimal bir uygulamadır.

PeniMasterPRO aleti PeniMaster çubuk demir çekme kuvveti oluşturma mekanizması kombinasyonu ile