PeniMaster PRO çubuklu penis ekspander sisteminin kesiti

PeniMaster®PRO çubuk ekspander sistemi bağlantı elemanı

PeniMaster PRO aleti çubuk ekspander sistemi bağlantı elemanı kayış çekme kuvveti oluşturma elemanını uygulama esnasında PeniMaster PRO Basis ile birleştirir.

Çubuk çekme kuvveti oluşturma elemanının alın tarafında U şeklinde girintili bir bağlantı kafası vardır ve buraya penis başı bölmesinin çift kademeli bağlantı kafasının dar olan parçası bastırılarak takılır. PeniMaster PRO'nun kullanımı sırasında, bağlantı kafasının yukarıya doğru daralan girintisi etkili olan çekme kuvveti nedeniyle çift kademeli bağlantı kafasının geniş parçasından kayarak çıkamaz ve böylece sağlam bir bağlantı oluşur.

Bağlantı kafası dayanıklı plastik malzemeden üretilmiş olup çekme kuvveti oluşturma elemanının ana çubukları ya da uzatma çubuklarına üstten rahatça takılabilir (klips fonksiyonu).

Bağlantı kafası ile birlikte PeniMaster PRO çubuk ekspander sisteminin önden görünüşü
PeniMaster PRO çubuk ekspanderinin bağlantı sistemine ayrıntılı bakış
PeniMaster PRO çubuk ekspanderinin penis başı bölmesi için olan bağlantı kafası
Penimaster Made in Germany

PeniMaster®PRO Çubuk ekspander sistemi

  • PeniMaster PRO ile çekme kuvveti oluşturma arasında otomatik bağlantı
  • Çekme kuvveti etkili iken açılması imkansızdır
  • Kullanımı kolaydır
*** Sağlık indirimi ***
Dünya çapındaki sağlık krizi, tüketicilere mali olarak artan sağlık maliyetleri ile yük bindirmektedir. Bugün tıbbi ürünlerimizden birine karar verebilmeniz için seçilen ürünler için fiyatları geçici olarak yüzde 20'ye kadar düşürdük.