PeniMaster PRO çubuklu penis ekspander sisteminin kesiti
PeniMaster PRO Logo

PeniMaster PRO Çubuk ekspander sistemi

Entegre çekme kuvveti göstergeli simetrik penis germe

PeniMaster PRO aleti PeniMaster çubuk demir çekme kuvveti oluşturma mekanizması kombinasyonu ile

Çubuk ekspanderi PeniMaster PRO aleti birlikte, penisden uzak bir bağlantı noktası (sabitleme noktası) olmaksızın simetrik eksenli penis germesini mümkümn kılar.

Çubuk ekspanderi ayrıca eşsiz bir tedavi uygulamasını da gerçekleştirir: Germe işlemi, penisin fizyolojik ereksiyon pozisyonunda da mümkün olur.

Ürün avantajları

 • Patentli PeniMaster PRO Basis'i kullanır (penis başı ile kendiliğinden uyum sağlayan anatomik bağlantı)
 • Penis üzerinde tanımlanmış çekiş için. Eşsiz sağlamlık.
 • Fizyolojik olarak optimum çekme seçeneğine imkan verir
 • Yaylı terazi yoluyla entegre çekme kuvveti ölçümü
 • Çekme kuvveti göstergesi: 0 - ykl. 1150 g (yüksek çekme kuvveti mümkündür, ancak güvenlik nedenlerinden dolayı önerilmez).
 • Her penis uzunluğuna göre ayarlanabilir
 • İsteğe göre yukarıya veya aşağıya doğru takılabilir
 • Cam elyaf takviyeli son derece dayanıklı plastik malzemeler
 • Günlük yaşamda, normal giysi altında görülmez şekilde taşınabilir
 • Herhangi bir aksesuar gerekli değildir
 • Gece boyunca uygulama mümkündür (daha fazlasını okuyun)

PeniMaster PRO + Çubuk çekme kuvveti üreticisi = PeniMaster PRO Çubuk ekspander sistemi

PeniMaster PRO Sisteminin çubuk ekspanderi, temel versiyonunda birçok yıldan beri PeniMastertutma kayışı teknolojisi ile denenmiş ve kendini kanıtlamıştır. Hassas üretim ve yenilikçi klips fonksiyonu sayesinde uzun kullanım ömrü, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlanmıştır. Fiberglas ile güçlendirilmiş plastik malzemeler yüksek sağlamlığı garanti eder. 

Çubuk ekspanderi PeniMaster PRO aleti birlikte, penisden uzak bir bağlantı noktası (sabitleme noktası) olmaksızın simetrik eksenli penis germesini mümkümn kılar. Bu demektir ki penis başı bölümü üzerine uygulanacak çekme kuvveti için başka bir vücut parçasına veya giysiye gerek yoktur ve çekme kuvveti penisin her tarafına eşit şekilde etki eder.

Penis çubuk ekspanderi ile yukarı, aşağı veya eğik konumda gerilebilir ve tüm bu hareketleri normal giysinin altında gerçekleştirebilir; bu şekilde kullanabilmenin mümkün olduğu ispatlanmıştır. Böylece günlük hayattaki birçok işinizi herhangi bir sorun yaşamadan yapmaya devam edebilirsiniz.

Tedavinin fizyolojik olarak optimum düzeyde yapılmasına imkan sağlar

Çubuk ekspanderi ayrıca eşsiz bir tedavi uygulamasını da gerçekleştirir: Germe işlemi, penisin fizyolojik ereksiyon pozisyonunda da mümkün olur. Bu uygulamada penis, aynı doğal ereksiyon konumunda olduğu gibi dik açı ile vücuttan dışarı gerilebilir; tabii ki bu uygulama giysinin altında görünmez bir şekilde yapılamaz ve bu nedenle bu uygulama sadece ev içinde yapılacaktır (örneğin televizyon önünde sırt üstü yatarken). Bu uygulamada herhangi bir germe moment kuvveti (penisin vücuda bağlı olduğu kökte) veya penis yanına karşı basınç kuvvetleri oluşmaz. Basınç kuvveti ana halka üzerinden kasıklar üzerine yönlendirilerek yumuşatılır. Bu simetrik uygulama egzersizi fizyolojik açıdan optimal bir uygulamadır.

PeniMaster % 100 para iadesi
20%