Penis büyütmede kullanılan PeniMaster PRO Basis aletinde penis başı sabitlemesi kesiti
PeniMaster PRO Logo

PeniMaster PRO Basis

PeniMaster PRO'nun kanal sistemi

Komple monte edilmiş PeniMaster PRO kanal sistemi ile penis sabitleme

PeniMaster PRO'nun kanal sistemi, sistemin sabitleme gücünün önemli ölçüde azaltmasına neden olabilecek bir havanın penis başı ile adhezyon diyaframı arasına girmesini güvenilir şekilde önler. Kanal sistemi, sızdırmazlık sağlayan lateks kanal ve kanalı açtıran bir kanal halkasından oluşur. Kanal sistemi PeniMaster PRO'nun her kullanım safhasında tam otomatik olarak çalışır ve penis ekspanderinin penise kolayca ve sezgisel şekilde takılmasına katkı sağlar. 

Şık tasarıma sahip çözüm, kullanım sırasında da her penis çapına ve penisin ereksiyon durumuna göre dinamik uyum sağlar. Kanal komple monte edilmiş vaziyetteyken PeniMaster PRO'nun penis başı bölmesinden sadece yedi milimetre dışına taşar. Penis şaftında (penis başının alt tarafında) başka sızdırmazlık veya sabitleme elemanları takılmadığından, PeniMaster PRO klinik alanda çok kısa penislerde de ve yara oluşumlu (örneğin Induratio penis plastica'nın düzeltilmesi) penis ameliyatlarından hemen sonra takılabilir. Bu kanal sisteminde, yanlışlıkla sızdırmazlık sistemine sıkışan kıllardan dolayı rahatsız edici epilasyon efekti veya hava girişi mümkün değildir

Ürün avantajları:

  • Sistemine hava girişine karşı otomatik olarak kapatılması
  • sezgisel: Takılırken otomatik olarak çalışır
  • Penis şaftında penis başının altında ilave sabitleme elemanlarına gerek kalmaz
  • Böylece kılların sıkışması mümkün değildir
  • Yara oluşumlu ameliyatlardan hemen sonra kullanılabilir

PeniMaster PRO'nun esnek kanalı

PeniMaster PRO lateks kanalın yakın çekimi

Son derece elastik tıbbi lateks malzemeden olan asimetrik şekilli kanal, PeniMaster PRO'nun penis başı bölmesinin içinden penis başı geçirilirken bölmeyi hava girmeyecek şekilde otomatik olarak kapatır. 

Kanalın her iki ucunda kalın bir kenar bulunur (takviye). Kalın kenarın biri kanal halkasını çepeçevre dönen oluğa, diğeri ise monte edilmiş olan adhezyon diyaframının üzerine geçirilir. Kanalın uçlarının çapı yakl. 18 mm'dir ve böylece kanal halkasının üzerine ve penis başı bölmesine rahatça yerleştirilebilirler. Kanalın orta parçası daraltılmış şekildedir ve böylece kanal çok ince penislerde de tam sızdırmazlık sağlar.

Ürün avantajları:

  • Kanal halkasını ve penis başı bölmesini birleştirir
  • Penis başı ile diyafram arasına hava girişini önler

PeniMaster PRO'nun kanal halkası

PeniMaster PRO kanal halkasının alttan ve üstten yakın çekimi PeniMaster PRO kanal halkasının alttan ve üstten yakın çekimi

Kanal halkası, lateks kanal aracılığıyla PeniMaster PRO'nun penis başı bölmesine bağlanır ve penis başının PeniMaster PRO'nun içine kolayca yerleştirilmesine yardımcı olur.

Plastik halkanın çapı aynı penis başı bölmesinin çapı kadardır ve kanalı hem bir huni gibi açık tutarak hem de sisteme hava girmesi önleyerek penis başının bölmeye sokulmasına imkan sağlar. Penis başı bölmesi ile kanal halkasının arasına vücut kıllarının sıkışmaması için halkada dört adet küçük aralık tutma elemanı bulunur.

Ürün avantajları:

  • Penis başının PeniMaster PRO'ya kolayca sokulabilmesi için kanalı açık tutar
  • Vücut kıllarının sıkışmasını önlemek için aralık tutma elemanı ile birlikte.
PeniMaster % 100 para iadesi
20%