PeniMaster PRO kayış penis ekspander sistemi kesiti

PeniMaster®PRO kayış ekspander sistemi

PeniMaster PRO + Sistem kayışı = PeniMaster PRO kayış ekspander sistemi

Özellikle PeniMaster PRO aleti ile birlikte kullanmak üzere geliştirilmiş olan kayış sistemi, penis dokusuna germe hareketi ile değişken bir şekilde egzersiz yapılmasına izin verir.

Gizli ve çok yönlü

Kayış ekspander sistemi çok değişik şekillerde takılabilir, örneğin pantolon askısına benzer bir şekilde olan omuz kayışı şeklinde, bel veya diz kayışı olmak üzere çok çeşitli versiyonlarda takılabilir. Her bir takma tekniğinin kendine özel avantajları vardır, bu avantajlar uygulama bölümünde ayrıntılı olarak açıklanmıştır. PeniMaster PRO kayış ekspander sistemi normal giysilerin altında görülmez bir şekilde taşınabilir, hatta bel kayışı olarak basit bir külot altında bile takılabilir. Kayış ekspander sistemi günlük hayattaki hareketlerinizi çok nadir olarak ve hatta hiç kısıtlamaz; spor faaliyetlerini (örneğin koşma bisiklet binme gibi) dahi yapabilmeniz mümkündür.

Çekme kuvvetinin peni süzerine aktarılabilmesi için kayış ekspanderi PeniMaster PRO sabitleme elemanı üzerinden penis başına bağlanır. Kayışın diğer ucu, kullanılmak istenen takma versiyonuna göre vücuda (baldır, diz) veya giysiye (pantolon) sabitleme klipsi ile sabitlenir.

PeniMaster PRO kayış ekspander sisteminin PeniMaster PRO Basis ile birlikte ürün fotoğrafı

Penimaster Made in Germany

PeniMaster®PRO Kayış ekspander sistemi

  • PeniMaster PRO aletine uyarlanmış sistem kayışı
  • değişik takma versiyonları mümkündür
  • günlük yaşamda görülmez şekilde taşınabilir
  • Kayış ucunun vücutta veya giysi üzerinde penis üzerine karşı baskı uygulamadan sabitlenmesi (peniste sabitleme manşeti bulunmaz)
PeniMaster % 100 para iadesi 20%