PeniMasterPRO kayış penis ekspander sistemi kesiti

PeniMaster®PRO kayış ekspander sistemi

PeniMasterPRO + Sistem kayışı = PeniMasterPRO kayış ekspander sistemi

Özellikle PeniMasterPRO aleti ile birlikte kullanmak üzere geliştirilmiş olan kayış sistemi, penis dokusuna germe hareketi ile değişken bir şekilde egzersiz yapılmasına izin verir.

Gizli ve çok yönlü

Kayış ekspander sistemi çok değişik şekillerde takılabilir, örneğin pantolon askısına benzer bir şekilde olan omuz kayışı şeklinde, bel veya diz kayışı olmak üzere çok çeşitli versiyonlarda takılabilir. Her bir takma tekniğinin kendine özel avantajları vardır, bu avantajlar uygulama bölümünde ayrıntılı olarak açıklanmıştır. PeniMasterPRO kayış ekspander sistemi normal giysilerin altında görülmez bir şekilde taşınabilir, hatta bel kayışı olarak basit bir külot altında bile takılabilir. Kayış ekspander sistemi günlük hayattaki hareketlerinizi çok nadir olarak ve hatta hiç kısıtlamaz; spor faaliyetlerini (örneğin koşma bisiklet binme gibi) dahi yapabilmeniz mümkündür.

Çekme kuvvetinin peni süzerine aktarılabilmesi için kayış ekspanderi PeniMasterPRO sabitleme elemanı üzerinden penis başına bağlanır. Kayışın diğer ucu, kullanılmak istenen takma versiyonuna göre vücuda (baldır, diz) veya giysiye (pantolon) sabitleme klipsi ile sabitlenir.

PeniMasterPRO kayış ekspander sisteminin PeniMasterPRO Basis ile birlikte ürün fotoğrafı
ÜrünlerPeniMaster®PRO Kayış ekspander sistemiGenel bilgilerSayfa 2