Penis büyütmede kullanılan PeniMaster PRO Basis aletinde penis başı sabitlemesi kesiti

PeniMaster®PRO aletinin adaptasyonlu adhezyon diyaframı

Özel olarak PeniMaster PRO aleti için geliştirilmiş olan anatomik adaptasyonlu adhezyon diyaframı, çekme kuvvetini penis üzerine aktarır ve dinamik olarak penis başı büyüklüğüne uyum sağlar. Böylece PeniMaster PRO aleti çok küçük penis başı veya penisler için de uygundur. 

Aleti takma işleminde, medikal ürünlerde kullanılan lateks (prezervatif kalitesi) malzemesinden üretilmiş çok elastik diyafram parçası, penis başını şekilsel bağlantı yöntemiyle ezmeden kaplar: Penis başı ve diyafram vakum ile birbirine çekilir ve adhezyon kuvveti ile birleşir ve bu şekilde oluşan esnek birim penis başı bölmesi içine çekilir, bölme içinde penis başı doğal şeklini muhafaza eder. Ayrıca germe işleminde de penis başı, (adaptasyonlu) diyafram içinde büyüyebilir ve küçülebilir. Sistemin sabitleme gücü muhafaza edilir. Diyafram ayrıca, PeniMaster PRO aleti içinde etkili olan vakum ve penis başı arasında koruyucu bir süspansiyon görevini görür, böylece dokuya oksijen beslemesinin azalmasını (hipoksi) veya penis başının şişmesi önler.

Ürün avantajları:

  • dinamik olarak, ezmeden penis başı şekline ve büyüklüğüne uyum sağlar
  • penis başını vakumun yan etkilerine karşı korur
  • aşınmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır
  • 3 yıl kullanılabilir
  • Prezervatif kalitesi
Penimaster Made in Germany

PeniMaster®PRO

*** Sağlık indirimi ***
Dünya çapındaki sağlık krizi, tüketicilere mali olarak artan sağlık maliyetleri ile yük bindirmektedir. Bugün tıbbi ürünlerimizden birine karar verebilmeniz için seçilen ürünler için fiyatları geçici olarak yüzde 20'ye kadar düşürdük.