Penis büyütmede kullanılan PeniMaster PRO Basis aletinde penis başı sabitlemesi kesiti
PeniMaster PRO Logo

PeniMaster PRO Basis

Penisin PeniMaster PRO aleti içinde sabitlenmesi

Penisi şekilsel olarak düzeltme (örneğin Penis uzatma) veya terapi amaçlı (örneğin Induratio penis plastica) olarak germek için, çekme kuvvetini aktarabilecek bir sabitleme donanımının penise bağlanması gerekir. PeniMaster PRO Sisteminde anatomik penis başı bölmesi ve adhezyon diyafram elemanları, aletin penis başına ve böylece penisin kendisine yüksek sağlamlık ile sabitlenmesini sağlar. 

Dışarıdan hava girmesini engelleyen otomatik sızdırmazlık tertibatı, PeniMaster PRO aletinde bir taraftan kanal sistemi, diğer taraftan standart döner ventil (bkz. el pompalı takma sistemi) veya hortum ventili (bkz. hortumlu takma sistemi) ile sağlanır.


Frenulum korumalı PeniMaster PRO'nun (Basis) anatomik adaptif sistemi

(mukoza şeridi koruması)

Frenulum korumalı PeniMaster PRO'nun (Basis) anatomik adaptif sistemi

PeniMaster PRO aletinin penis başı bölmesi, penis başının (Glans) anatomik yapısına göre uyarlanmış olup, sistemin adaptasyonlu diyaframına vakum ile birleştirilir. Bölüm ağzının eğik şekilde tasarlanması sayesinde hassas Frenulum (sünnet derisi ile penis başı arasındaki zar, bağlantı şeridi) vakum etkisi olan bölümün dışında kalır. Yaklaşık 32 cm3değerindeki net iç hacmi ile penis başı bölmesi çok büyük penis başları için de gerekli yeri sunar. 

Uyarı: Küçük boylu penis başlarının şekline tam bir uyum sağlama adaptasyonlu adhezyon diyafram ile gerçekleşir. 

Penis başı bölmesinin özel şekli sayesinde penis başının, yüksek çekme kuvveti ve adhezyonu destekleyen kayıcı sıvıların kullanılkmasında dahi sabitleme tertibatından dışarı kaymaması sağlanır (fiziksel şekilsel bağlantı). Boşluk bölmesinin anatomik bir yapıya sahip olması nedeniyle penis başı, doğal şeklini çekme kuvveti etkisi altında da muhafaza eder, bunun böyle olduğu PeniMaster PRO aletini çıkardıktan hemen sonra görülebilir. 
PeniMaster PRO aleti ile birden fazla ay yapılan uygulama sonrasında, penis başında uzun vadeli şekilsel kozmetik değişme meydana gelebilir.

Ürün avantajları:

  • anatomik şekil yapısı (penis başının yapısına uyarlanmıştır)
  • Eğik delik sayesinde mukoza şeridi (Frenulum) korunur
  • sabitlemenin şekilsel olarak gerçekleşmesini mümkün kılar
  • doğal penis başı geometrisini muhafaza eder (penis başı deforme olmaz)
  • her türlü penis ve penis başı büyüklüğüne uyar

Adaptasyonlu adhezyon diyaframı

PeniMaster PRO adaptasyonlu adhezyon diyaframı

Özel olarak PeniMaster PRO aleti için geliştirilmiş olan anatomik adaptasyonlu adhezyon diyaframı, çekme kuvvetini penis üzerine aktarır ve dinamik olarak penis başı büyüklüğüne uyum sağlar. Böylece PeniMaster PRO aleti çok küçük penis başı veya penisler için de uygundur. 

Aleti takma işleminde, medikal ürünlerde kullanılan lateks (prezervatif kalitesi) malzemesinden üretilmiş çok elastik diyafram parçası, penis başını şekilsel bağlantı yöntemiyle ezmeden kaplar: Penis başı ve diyafram vakum ile birbirine çekilir ve adhezyon kuvveti ile birleşir ve bu şekilde oluşan esnek birim penis başı bölmesi içine çekilir, bölme içinde penis başı doğal şeklini muhafaza eder. Ayrıca germe işleminde de penis başı, (adaptasyonlu) diyafram içinde büyüyebilir ve küçülebilir. Sistemin sabitleme gücü muhafaza edilir. Diyafram ayrıca, PeniMaster PRO aleti içinde etkili olan vakum ve penis başı arasında koruyucu bir süspansiyon görevini görür, böylece dokuya oksijen beslemesinin azalmasını (hipoksi) veya penis başının şişmesi önler.

Ürün avantajları:

  • dinamik olarak, ezmeden penis başı şekline ve büyüklüğüne uyum sağlar
  • penis başını vakumun yan etkilerine karşı korur
  • aşınmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklıdır
  • Prezervatif kalitesi
PeniMaster % 100 para iadesi
20%