PeniMaster PRO ağırlık donanımı
PeniMaster PRO Logo

PeniMaster PRO ağırlık donanımı

Ağırlıklar sayesinde statik çekme kuvvetiyle penis uzatma

PeniMaster PRO ağırlık donanımı

PeniMaster PRO için olan ağırlık kuvveti üreteci penise tanımlı ve eşit kalıcı bir çekme kuvveti uygulayarak penisin dikey şekilde aşağı uzamasını sağlar.

250 gramlık bir başlangıç ağırlığıyla ağırlık aşamalı olarak 125 gram şeklinde artırılabilir. Teslimat kapsamında 1250 grama kadar ağırlıklar mevcuttur. Ağırlıklar bir integral sistemle korunmuştur.

PeniMaster PRO ağırlık donanımının avantajları

  • patentli PeniMaster PRO temel ünitesini kullanır (penisin kafasıyla kendinden anatomik bağlantı)
  • tanımlı, eşit kalan çekme kuvveti için statik ağırlıklar
  • entegre güvenlik konsepti
  • esnek, kombine edilebilir ağırlıklar
  • çekme kuvveti mantıklı biçimde ayarlanabilir
  • Penis için bodybuilding
  • Akıllı kullanım
  • Kasığa baskı olmaz
  • Penis sapında direnç olmaz
  • Gece boyunca uygulama mümkündür (daha fazlasını okuyun)

PeniMaster PRO Basis + Ağırlık kuvveti üreteci = PeniMaster PRO ağırlık donanımı

PeniMaster PRO ağırlık donanımı, penis uzatma konusunda yeni bir yol açıyor. Penis üzerinde tanımlı ağırlıklar yardımıyla eşit kalıcı bir çekme kuvvetinin oluşturulması bazı kullanıcıların aklına "Penis Bodybuilding" fikrini getiriyor.

PeniMaster PRO ağırlık donanımıyla penis, çekme kuvveti altında sallanarak hareketli kalır. Konsept gereği sistem özellikle evde gizli kullanım için tasarlanmıştır.

PeniMaster PRO için ağırlık donanımı

Kullanımı kolay, yüksek emniyet!

Geliştirme aşamasında özellikle kolay kullanıma ve yüksek güvenliğe dikkat edildi. Bu süreçte, PeniMaster PRO Basis ünitesini dar, genişletilebilir ağırlıklarla kombine etmek isteyen müşterilerin sayısız istekleri dikkate alındı.

Paslanmaz çelikten özel imal edilen yuvarlak ağırlıklar, çekme kuvvetini ayarlamak için penise 250 gramlık temel ağırlıkla vidalanır. Ağırlıklar kombine edilerek 125 gramlık adımlarla tanımlı çekme kuvvetleri izin verilen maksimum 1.250 gramlık yüke kadar ayarlanabilir (teslimat kapsamına dahildir, ilave ağırlıklarla genişletilebilir).

Temel ağırlık, PeniMaster PRO penis başı bölmesine takılır ve özel bir kaplinle emniyete alınır. Yüksek strese uygun endüstriyel elyaflardan yapılmış rahat bir omuz kemeri bu emniyet konseptini tamamlar.

PeniMaster PRO ağırlık donanımı için paslanmaz çelikten yapılmış yuvarlak ağırlıklar

Çalışma masasında veya yemek yaparken penis egzerisizi

Sistem bir sandalyede oturularak saatlerce takılabilir (örn PC başında çalışırken veya oyun oynarken). Böylece gerekli kullanma süresine riayet edilebilir. Evde hareketin az olduğu işlerde (örneğin yemek yaparken) sistem ayakta da takılabilir.

Karın üstü uzanılarak kullanılabilir

Cerrahi müdahaleyle penis uzatma ameliyatı geçiren erkekler için de ağırlık kuvveti üreteci eşsiz rehabilitasyon sonuçları sağlar; çünkü bu sistemde yaralı dokuya kesinlikle basınç uygulanmaz veya peniste şekil değişiklikleri söz konusu olmaz.

Bu taşıma türü herkese uygun:

Kullanıcı bunun için karınüstü örneğin bir kanepeye uzanıyor. Kullanıcı, ağırlık sisteminin bulunduğu penisini her iki uzanma yüzeyi arasındaki boşluğa yerleştiri (vücuduna 90 derece açıda).

Böylece dergi okuyarak veya akıllı telefonla uğraşarak böylece uzun kullanım süreleri elde edilebilir. Bu uygulamalar özellikle gün içinde birçok seansa bölünmüşse daha etkili olur.

PeniMaster % 100 para iadesi
20%