penimaster.com.tr ziyaretçisine bakan veya konuşmakta olan tıbbi personel

Uygulama ve olası tedavi seyrine ilişkin gözlemler*

Burada açıklanmış olan kullanım alanları ve olası sonuçlar kullanıcı ve deneklerin raporlarından, piyasa verilerinden, bilimsel literatürde açıklanan değerlendirmelerden, araştırmalardan, kamuya açık kaynaklardan (örneğin internet forumları) ve yayımlanan makaleler esas alınarak hazırlanmıştır.

Taşıma süresi ve ekspander çekme kuvveti bir PeniMaster penis ekspanderinin uygulanmasında önemlili faktörlerdir

Bir PeniMaster penis ekspanderi günde ne kadar uzun kullanılırsa elde edilecek sonuçlar o kadar iyi olur*. Bir germe aleti, birden fazla ay boyunca günde birkaç saatten fazla takıldığında sarkık ve ereksiyon durumundaki penisin uzun vadeli olarak uzatılması ve çevre ölçüsünün (kalınlığının) büyütülmesi mümkündür. Özellikle daha kısa taşıma sürelerinde elde edilen büyüme değerleri çoğu zaman daha düşüktür. Optimal etki alanı 200 gram ile 1200 gram arasındadır. Bu değerlerden daha düşük veya daha yüksek çekme kuvvetleri büyüme ve düzleştirme sonucunu değiştirmez veya hatta sonucu daha da kötüleştirebilir.

Tedavi süreleri*

Kullanıma başlanan ilk altı aylık sürede alet yoğun bir şekilde takıldığında penisdeki değişiklikler daha belirgin olarak görülebilir. Bu süreden sonra peniste yeni hücre oluşumu yavaşlar ve bu nedenle penisin büyümesi ve düzgünleşmesi de yavaşlar. Bu demektir ki tedavi genelde altı ay sonra veya daha erken iyi bir sonuç* alınarak tamamlanabilir. Aletin daha uzun süre kullanılması sonucunda, büyüme ilk aylara kıyasla daha yavaş da olsa sonuç* daha da iyileştirilebilir.

Tedavinin uygulandığı ilk dört ila on iki hafta arasında peniste genelde gerçekleşen uzunluk artışı, yeni hücre oluşumuna değil sadece dokunun büyümesine dayalı bir artıştır. Bu tür uzama başarıları sadece geçicidir. Eğer penisin uzunluğu ve kalınlığı bu sürenin ötesinde uygulama sayesinde büyürse veya penisin şekli değişirse bu sonuçlar tedavi sona erdirildikten sonra de çoğu durumda korunur.

Penis üzerinde meydana gelecek değişiklikler eşit uzunluktaki uygulama süresinde düzensiz olabilir. Bu demektir ki, penisin uzaması veya penisin düzleştirilmesi ani olabilir, yani aynı tedavi sürelerinde (örneğin iki ayın kıyaslanması) farklı değişiklikler meydana gelebilir (büyüme hızlanması/ tedavi gelişimi durgunluğu). Özellikle tedavi sürecinde uzun bir durgunluk yaşandığında (yaklaşık dört hafta içinde herhangi bir başarı yok), tedaviye bir aya kadar ara verme yarar sağlayabilir ve tedavi, bu ara verme süresinden sonra tekrar devam ettirilebilir.

Penisin sarkık ve sertleşmiş durumda doğru orantıda uzaması ve kalınlaşması gerçekleşebilir. Bu demektir ki penis her ereksiyon durumunda eşit şekilde büyüyebilir. Tedavi nedeniyle penis uzunluğu ve/veya çevresinin büyüdüğü örneğin sertleşmiş durumda daha açık şekilde görülebilir ve sarkık durumda bu fark daha az görülebilir veya tam tersi de olabilir. Bu kişiden kişiye farklı olup önceden bir öngörüde* bulunulamaz ve bu fenomenin meydana gelme sıklığı konusunda istatistiksel olarak kesin bir sonuç yoktur.

Dördüncü kullanım haftasından itibaren elde edilen sonuçlar* uzun vadeli olur, zira bu süreden sonra hücre büyümesi gerçekleşir ve genleşme efektlerinin dışına çıkılır.

Cinsel arzuyu (libido) ve cinsel gücü* iyileştirme potansiyeli

Cinsel arzu (Libido), cinsel süreklilik ve ereksiyon sertliği (cinsel güç) ve orgazm yoğunluğu bir PeniMaster tedavisi ile iyileştirilebilir. Bu etkinin bir sebebi penis dokusunun uygulama sonucunda (antrenman efekti) güçlendirilmesidir. Diğer taraftan kişinin kendi penisi ile yoğun şekilde ilgilenmesi birçok erkekte güçlendirilmiş erkeklik ve iktidar hissinin oluşmasına yol açar, ve bunun sonucunda kişinin özgüveni güçlenir seks partnerine karşı olan kompleksleri azalır ve yok edilebilir.

Birbirine uyan iki puzzle parçasını bir saat ve bir takvimin önünde tutan eller.

* Aynı fizyolojik tedavilerde (örneğin fizik tedavi) olduğu gibi prensipte penis ekspanderi uygulamasında mümkün olan uygulama sonuçları kişiden kişiye çok farklı gelişir ve her zaman aynı sonucun alınacağı garanti edilemez.