penimaster.com.tr ziyaretçisine bakan veya konuşmakta olan tıbbi personel

Bir PeniMasterPenisexpander’in uygulanması sayesinde alınabilecek olası sonuçlar*

PeniMaster : En az otuz dakika uygulandığı takdirde alınabilecek olası sonuçlar*:

 • Penisin ve penis başının sarkık durumda iken saatlerce maksimum doğal boyutuna büyütülmesi (örneğin saunaya gitmeden önce hazırlık yapmak için) mümkündür

PeniMaster: En az dört hafta boyunca günde birden fazla saat uygulandığı takdirde alınabilecek olası sonuçlar*:

 • Penisin ve penis başının sarkık durumda iken günlerce maksimum doğal boyutuna büyütülmesi mümkündür
 • Penisin sarkı durumda iken geçici olarak ölçülebilir ve görübilir derecede büyütülmesi mümkündür
 • Hafif dereceli erektil disfonksiyonu (ereksiyon zayıflığı) olan kişilerde ereksiyon özelliği (iktidar) iyileştirilebilir
 • Erken boşalma (ejaculatio praecox) sorununda iyileştirme mümkündür
 • Cinsel arzunun (Libido) güçlendirilmesi mümkündür

PeniMaster: Aylarca günde birden fazla saat uygulandığı takdirde alınabilecek olası sonuçlar*:

 • Hücre büyümesi sayesinde penisin sarkık ve sertleşmiş durumda uzun vadeli olarak uzatılması ve kalınlaştırılması mümkündür. Bir ayda 10 milimetreye kadar uzatma ve penis çevresinde 3 milimetreye kadar kullanım gerçekçidir. Bireysel vakalarda daha iyi sonuçlar mümkündür, ancak bunlar genellikle herhangi bir penis germe tedavisinde beklenmemelidir.
 • Hücre büyümesi sayesinde uzun vadeli olarak penis başının büyütülmesi mümkündür
 • Doğuştan gelen penis eğrilikleri azaltılabilir. Özellikle hastalık derecesinde olabilen penis eğriliğinin (Induratio penis plastica, IPP) ilk evrelerinde penis eğriliğindeki artış engellenebilir. İlerlemiş durumdaki penis eğriliği (IPP) zaltılabilir.
 • devamı
   
 • Prostatın alınmasından sonra, ameliyat sonrasinda yara izlerinin geri çekilmesinde, ilerleyen yaşlarda hormonların değişmesi veya ereksiyon sıklığının azalması veya aşırı kilo nedeniyle oluşan penis kısalması (retraksiyon) kompanse edilebilir veya önlenebilir
  devamı
   
 • Opsiyonel olarak sünnet derisinin uzatılması (sadece PeniMaster) mümkündür
  devamı

Peniste elde edilen nispeten cüzi büyüme dahi çoğu zaman tatmin edici düzeydedir

Aletler şekilsel kozmetik alanda genelde penisin büyütülmesi için kullanılmaktadır. Penisin sadece yüzde on oranda büyütülmesi çoğu zaman tatmin edici bir sonuç için yeterli olmaktadır.
devamı

Uygulama ve sonuçlara ilişkin gözlemler

Kararlı bir şekilde uygulandığı takdirde, penis ekspanderi ile sarkık ve sertleşmiş penisin sürekli olarak uzatılması ve penis çevresinin büyütülmesi de sağlanabilir.
devamı


* Aynı fizyolojik tedavilerde (örneğin fizik tedavi) olduğu gibi prensipte penis ekspanderi uygulamasında mümkün olan uygulama sonuçları kişiden kişiye çok farklı gelişir ve her zaman aynı sonucun alınacağı garanti edilemez. Uygulamanın başarılı olması kullanıcının fizyolojik şartlarının yanında özellikle takma süresine ve ekspander çekme kuvvetinin doğru ayarlanmasına bağlıdır.