Kütüphande bir raftan kitap alan gülümseyen bir adamın portresi

PeniMaster ve PeniMaster PRO ile ilgili sorular ve yanıtlar

FAQ

Lütfen sertifikalı ve 256 bit şifrelemeli internet mağazamızı ve çeşitli sipariş ve ödeme opsiyonlarının bulunduğu https://www.penimaster.com.tr/shop/ sayfamızı ziyaret ediniz.
PeniMaster ve PeniMaster PRO penis ekspanderleri şekilsel, kozmetik ve iyileştirici amaçlarla penise takılabilir.
devamı
PeniMaster, tutma kayışı tekniği ile çalışan çubuk bazlı bir penis ekspanderidir. PeniMaster PRO ise, penisi herhangi bir baskı kuvveti uygulamaksızın sabitleyen modüler yapıya sahip penis ekspander sistemidir.
devamı
Aletler penis üzerine bir çekme kuvveti uygular. Uygulanan çekme kuvveti penisin fizyolojik performansını çalıştırır ve penis içinde yeni vücut hücrelerin oluşturulmasını tetikler.
devamı
Aletler hemen hemen her boydaki peniste kullanılabilir.
Penis ekspanderleri her yaştaki erkeklerde kullanılabilir. Ancak tedaviye, vücut gelişiminin tam olarak tamamlandığı ve penisin nihai boyuna eriştiği yaklaşık 18. yaştan itibaren başlanmasını tavsiye ediyoruz.
Bu herhangi bir kısıtlama olmaksızın mümkündür.
Aletler, istenilen tedavi hedefine erişilinceye kadar kullanılabilir.
24 saatlik gündüz/gece periyodundaki bir süre içinde yaklaşık üç saat takılı kalmasında dahi görülebilir sonuçlar elde edilir. Gündüz/gece periyodundaki bir süre içinde altı ile oniki saat arasında olan kullanım süreleri optimaldir. Aletin daha uzun takılı alması daha iyi sonuç elde etmeye yaramaz, zira kullanıma ara verildiğinde penis dokusu yenilenecek ve taşıma esnasındaki gerilmeden dolayı büyüme moduna girerek gelişme reaksiyonu gösterecektir. Günlük kullanım süresi esnasında istediğiniz kadar mola verebilir ve mola süresini istediğiniz kadar tutabilirsiniz. Kullanım süresi örneğin birkaç saat öğleden önce, birkaç saat akşam üzeri ve birkaç saat akşam olacak şekilde bölümlere ayrılabilir. Her 60 ile 90 dakika taşıma süresinden sonra en az beş dakikalık mola verilmeli ve kan dolaşımının sağlanması ve hücre büyümesinin uyarılması için penise masaj yapılmalıdır.
Temel olarak evet. Uyku esnasında, yenilemeyi sağlayan masajın yapıldığı molalar verilemeyeceğinden aletin gece boyunca takılı kalması tavsiye edilmez ve ancak gün içinde saatlerce takılması mümkün olmadığı durumlarda düşünülmelidir. Eğer bir penis ekspanderi buna rağmen uyku esnasında takılacaksa, kullanıcı uyanıkken uygulama hakkında yeterli derecede bilgilenmeli ve kendisi için doğru olan çekme kuvveti ve tutma ayarlarını tesbit etmiş olmalıdır Burada ayrıca, aynı gece uykuda olduğu gibi aletin kesintisiz olarak birkaç saat takılı kalması önceden denenmelidir. Lütfen ilgili ürünün kullanım talimatlarına bakınız.

Tedaviye her zaman ara verilebilir ve istenilen bir zamanda tekrar devam edilebilir. Ara verilmeye kadar elde edilen sonuçlar, genleşme efekti dışında muhafaza edilir.
Tedavinin uygulandığı ilk dört ila on iki hafta arasında peniste genelde gerçekleşen uzunluk artışı, yeni hücre oluşumuna değil sadece dokunun büyümesine dayalı bir artıştır. Bu tür uzama başarıları çoğu zaman sadece geçicidir. Eğer penisin uzunluğu ve kalınlığı bu sürenin ötesinde uygulama sayesinde büyürse veya penisin şekli değişirse bu sonuçlar tedavi sona erdirildikten sonra de çoğu durumda korunur.
devamı
Aletler normal kesimli takım elbise ve kot pantolonların içinde taşınabilir.
Aletler aşırı hareketli spor türlerinde veya işlerde çıkarılmalıdır.
Hücre dokusu büyümesini optimal şekilde uyarmak için 200–1200 gram arasında bir çekme kuvveti ayarlanmalıdır.
Ereksiyon esnasında penis, sarkık durumdayken uzunlamasına azami derecede çekilebilecek uzunluktadır. Bu nedenle bu gibi durumlarda çubuklu ya da kayışlı ekspanderde uzunluk uyarlamasının yapılmasına gerek yoktur. PeniMaster PRO'nun anatomik uyum sağlayan penis başı sabitlemesi, sabitlenmiş olan penis başının ereksiyon sırasında değişen boyutuna otomatik olarak uyum sağlar. PeniMaster'in penis şaftını kavrayan esnek tutma kayışı, ereksiyon durumunda yeterince esnemediği takdirde elle gevşetilmelidir.
PeniMaster ve PeniMaster PRO'nun kullanımından dolayı kalıcı yan etkinin oluştuğu tespit edilmemiş ve bilinmemektedir. Lütfen ürünleri kullanmadan önce PeniMaster yada PeniMaster PRO'nun kullanın kılavuzunu dikkate alınız.
Riskler ve Yan Etkileri hakkında daha fazla bilgi
Üzerinde SSS yazısı olan yeşil renkli küp www.penimaster.com.tr sayfasının SSS bölümünü temsil eder