Medizinisches Personal mit Blick auf den Besucher von https://www.penimaster.com.tr/ oder diskutierend

Doktor raporlarının

PeniMaster PRO British Journal of Urology Study Peyronie Disease

PeniMaster PRO: British Journal of Urology (BJUI)
Volume123, Issue 4, i-v, 557-739, April 2019

PeniMaster PRO - Uro News - Peyronie - IPP

PeniMaster PRO: Uro-News
4/2019, Jg. 23, Nr. 4, S. 8

PeniMaster PRO klinik araştırması

 • Altı üniversite kliniği iştirak etti
 • 90’dan fazla denek
 • Uluslararası üne sahip Ürologların katılımı
 • ilk kez 2018 yılında British Journal of Urology (BJUI) dergisine yayınlandı
 • Çalışmanın sonuçları diğer penis genişleticiler için geçerli değildir

Klinik araştırmanın sonucu:​

 • PeniMaster PRO güvenli ve etkilidir
 • PeniMaster PRO hastalar tarafından memnuniyetle karşılanıyor
 • PeniMaster PRO’nun etkisi hızlıdır ve yan etkisi zayıftır
 • PeniMaster PRO Peyronie hastalığında (IPP, Induratio penis plastica) sadece üç ayda eğriliği yüzde 50 düzeltiyor
 • Düzeltme ameliyatına girmeden önce PeniMaster PRO kullanılmalıdır
 • PeniMaster PRO, penisi ayda 10 mm'ye kadar büyütür
 • PeniMaster PRO’nun özel yapısı sayesinde uzun süreli taşıma süresi sağlanır ve diğer penis ekspanderinden alınamayan iyi sonuçlar elde edilir

British Journal of Urology merkezinde test edilmiş klinik araştırma: PeniMaster, PRO Peyronie hastalığının tedavisinde (penis eğriliği) güvenilir ve etkilidir - Cihaz ameliyata alternatif olarak kullanılabilir

Dr. Ignacio Moncada (İspanya) yönetimindeki klinik araştırmaya uluslararası üne sahip Prof. Hartmut Porst (Almanya), Dr. Laurence Levine ve Prof. Arthur Burnett (her ikisi ABD’den) katılmıştır. Toplamda ise 93 Peyronie hastası ve altı üniversite kliniği iştirak etmiştir. PeniMaster PRO’nun kullanımı üç aylık bir sürecin sonunda eğrilik derecesini yüzde 50’den fazla düşürmüştür, yani yüzde 50’den fazla bir iyileşme sağlanmıştır.

PeniMaster PRO'nun uygulama yoğunluğuna bağlı olarak, aylık dik penis 1 santimetreye kadar uzunluğunda ve büyük ölçüde çevresi kazanabilir. Ek olarak, penis önemli ölçüde düzleştirilebilir.

Çalışma ilk kez 2018'de çevrimiçi ve 2019'da ünlü uzman dergisi British Journal of Urology'nin (BJUI) basılı versiyonunda yayınlandı.

Önce ve sonra fotoğraf PeniMaster PRO

PeniMaster PRO ile tedaviden önce Peyronie'nin penisi

PeniMaster PRO ile üç ay sonra ilaveten veya başka tedavi olmadan

Araştırmanın yazarları özet olarak ameliyatla düzeltme yapılmadan önce Peyronie hastalığına karşı PeniMaster PRO’nun stabil süreçte üç ay kullanılmasını öneriyorlar. Zira yapılan tedavi eğriliği önemli oranda azaltıyor, penisin uzamasını tetikliyor ve Peyronie hastalığında belirgin iyileşme sağlıyor ve ürünün hasta tarafından kabul edilmesiyle hastalığa bağlı yan etkileri azaltıyor.

Araştırmanın ümit verici sonuçları diğer penis extender cihazları için düşünülemez. Cihazın konforu ve güvenliği yapısal özelliklerinden dolayı tedavinin başarısında eşdeğer olan uzun süreli taşıma özelliğini beraberinde getirmektedir.

Erkeklerin aşağı yukarı yüzde beş ila yedisi hayatlarını sürdürürken Peyronie bağ dokusu hastalığına maruz kalıyor, bu hastalık ise cinsel ilişkinin etkisini olanaksız hale getiriyor ve erektil işlev bozukluğuna (ereksiyon probemi) yol açıyor. Bu nedenle Peyronie hastalığı ilgili hastayı veya partnerini psikolojik olarak olumsuz yönde etkileyebilir.

Peyronie hastalığında PeniMaster PRO ile ilgili klinik araştırma hakkında