PeniMaster partner programı

PeniMaster partner programı

Bayrağın (bayrak koşusunda) siyah bir elden beyaz ele aktarılması

% 25 = ilk satıştan itibaren 75 Euro'ya varan komisyon

İnternet reklam partneri (Affiliate) olarak bir adet PeniMaster penis ekspanderinin ilk satışından itibaren net satış fiyatı üzerinden (Pay-per-sale) % net komisyon elde edersiniz. Böylece sadece bir adet ürün sattıktan sonra 75 Euro'ya varan komisyon elde edersiniz.

PeniMaster partner programı nasıl işler

Sisteme giriş - Giriş - Reklam unsurunu ekle = satış ve kazanma

PeniMaster partner programına dahil olmak için dokuz iyi sebep

Süper sınıf partner programının Webmasteri olarak bütün beklentilerinizi karşılarız.

  • güçlü, yenilikçi ürünler
  • yüksek komisyon - birinci Euro'dan itibaren ödeme
  • güvenilir Almanya menşeli üretici firma

Partner programı için buradan başvurun!

PeniMaster partner programı nasıl işler

% 25 = ilk satıştan itibaren 75 Euro'ya varan komisyon

Biz size Webmaster olarak komisyon ve özel koşullar sunarız, böylece siz bir bayinin mal alışı, stok tutma, postalama, tahsilat gibi yapması gereken işlemlerden ve harcamalardan tasarruf edersiniz. Yapmanız gereken tek şey PeniMaster partner internet sayfalarını, azami işlem yapılabilecek şekilde güncellemeniz ve takip etmenizdir, geri kalan tüm işlemler ile biz ilgileniriz. Bir adet PeniMaster ürününün ilk satışından itibaren net satış fiyatı üzerinden % komisyon elde edersiniz (Pay-per-sale).

Böylece sadece bir adet ürün sattıktan sonra 75 Euro'ya varan komisyon elde edersiniz.

Partner programı için buradan başvurun!

Sisteme giriş - Giriş - Reklam unsurunu ekle = satış ve kazanma

Süper sınıf partner programının Webmasteri olarak bütün beklentilerinizi karşılarız.

  • Online form ile kolayca PeniMaster als partnerliği (Affiliate) için başvurabilirsiniz.
  • Başvurunuzu en hızlı şekilde inceler, genelde bir iş günü içinde cevaplarız. Email ile size PeniMaster partner bölümüne giriş yetkisi gönderilir.
  • Seçilen reklam unsuru ve yönlendirme linkinin kodunu ve içerdiği kişisel partner ID numarasını kolayca kendi internet sayfanıza entegre edebilirsiniz.
  • Bu andan itibaren sayfanızdan reklam unsurunun her açılması veya tıklanması, partner ID numaranız yardımı ile hesabınıza artı olarak yazılır ve anında partner bölümünün gerçek zamanlı tıklanma istatistiğinde gösterilir. Bu aynı zamanda gerçekleşen satışlar için de geçerlidir! Elde ettiğiniz başarıları partner bölümüne girmeniz gerekmeden de görebilmeniz için, her Online siparişin ardından ilgili satış anında E-Mail ile size bildirilir.
  • Faturalandırma bölümünde sonuç olarak aylık kazançlarını görebilirsiniz, bunun yanında bir sonraki ödemede alacağınız hesaplamalar ve açık işlemler yani komisyonlar ile ilgili tüm bilgileri ve gerek duyduğunuz tüm dokümanları gtörebilirsiniz.
  • Aracılık yaptığınız satışlar karşılığında alacağınız komisyon tutarı PayPal veya havale yolu ile hesabınıza havale edilir - bu komisyon ödemesi dünyanın bütün ülkelerindeki partnerlere ancak, alıcı ürün bedelini banka hesabımıza aktardıktan ve iki haftalık sipariş iptal süresinin geçmesinin ardından iki hafta sonra ödenir.

PeniMaster 'ın iş ortağı programı için iyi nedenler

İnternet sayfanızdaki reklam alanları sizin sermayenizdir. Bu nedenle bir profesyonel olarak bu alanlarda hangi ürünlerin reklamını yapacağınızı iyi düşünün.

Güçlü, yenilikçi ürünler

PeniMaster ve PeniMaster PRO ürünleri kendi türünde dünya çapında teknolojik açıdan en yenilikçi penis ekspander ürünleridir. Bu aletler dünyanın birçok ülkesinde patent ile korunmuştur ve internette sadece seçkin bayiler tarafından sunulmaktadır. PeniMaster aleti piyasa lansmanından itibaren güçlü, yenilikçi ve eşsiz bir ürünü temsil eden bir marka olarak piyasada yerini almıştır. Aletlerimiz sürekli olarak geliştirilir, bu nedenle iade ve sipariş iptal oranı çok düşüktür. Partner olarak, otomatik olarak partner programına dahil edilen PeniMaster ürün ailesi yeniliklerinden anında faydalanırsınız.

Yüksek komisyon - birinci Euro'dan itibaren ödeme

ürünün satışından itibaren net satış fiyatı üzerinden % komisyon elde edersiniz. Böylece sadece bir adet satış için yapılan aracılık karşılığında 75 Euro'ya varan komisyon elde etmek mümkündür.

Güvenilir Almanya menşeli üretici firma

Firmamız PeniMaster ürünün yasal sahibi ve üreticisidir. Bu partner programında ara bayi ile muhatap değilsiniz, zira mümkün olan azami komisyonu direkt olarak bizden alırsınız: Tam zamanında ve şeffaf. Bütün ürünlerimizi Almanya'dan göndeririz ve müşterilerimizi satış sonrasında da yalnız bırakmayız.
 

Partner programı için buradan başvurun!