Asfalt üzerinde bulunan insanların üzerine yukarıdan bakış

Hakkımızda - MSP Concept GmbH & Co. KG

Almanya menşeli bir firma

  • Almanya menşeli bir firma
  • 1998 yılından beri üroloji ürünlerinin satışı yapılmaktadır
  • 2002 yılından beri firmanın kendine ait ürün hattı PeniMaster mevcuttur
  • 2011 yılından beri PeniMaster PRO sistemi
  • Firmanın ilkeleri yenilikçilik, fonksiyonellik ve kalitedir

Be part of life!

MSP Concept GmbH & Co. geliştirme, üretim odaklı ve ürolojik ürünler ve tıbbi ürünlerin pazarlama, Berlin, Almanya merkezli bir iştir. MSP Concept PeniMaster markasının dünyaca ünlü ürolojik penis genişleticiler üreticisidir.

Modern klasik ürünümüz PeniMaster

PeniMaster

1998 yılında firmamız penis ekspanderi olarak tanımlanan ve başlangıçta başka firmalardan satın alınan penis germe aletlerinin satışına başladı. Bu aletler, penisi basit sabitleme mekanizması ile sabitleyen basit konstrüksiyonlara sahip aletlerdi ve müşterilerimiz bu aletleri kullanarak iyi sonuçlar elde ettiler. Fakat müşterilerimizden bu aletler ile ilgili eleştiriler de alıyorduk ve bunun üzerine kendi aletimiz olan: PeniMaster aletini geliştirme ve üretme kararını aldık. Adaptasyonlu sabitleme yarıkları, yumuşak tutma kayışı, emniyet ve konfor klipsi, yüksek dayanıklı malzemeler ile donatılmış güncel EEK-000.i model ürün, çok sayıda geliştirme kademeleri sonucunda geliştirilmiş olup, çubuk ekspander türü ürünlerde en yenilikçi ve fonksiyonel bir üründür. Ürünün bu özellikleri ulusal ve uluslararası patent ve telif hakları ile korunmuştur. 2002 yılında PeniMaster (ürünü ilk kez piyasaya sunuldu ve anında herkes tarafından tavsiye edilen bir ürün oldu.

PeniMaster (Penismaster değil) aletinin piyasada başarılı olmasına, ürünün kalitesi ve güvenirliği yanında firmamızın müşterilerine karşı gösterdiği iyi niyet ve gizlilik de önemli rol oynamıştır: Yıllar öncesinde dahi, bu alanda herhangi bir kanuni düzenleme bulunmazken müşterilerimiz PeniMaster ürününü herhangi bir kısıtlama olmaksızın haftalarca deneme şansına ve herhangi bir sebep göstermeden iade etme hakkına sahipti ve ayrıca ürünü iade ettiklerinde ödedikleri ücret kendilerine geri ödenmekteydi. Müşterilerimiz firmamıza ürün hakkında bir başvuru yaptıktan, internet sayfamızı ziyaret ettikten, ürünümüzü satın aldıktan veya almış olduğu ürünlerimizden birini iade ettikten sonra kendisine hiçbir şekilde reklam amaçlı telefon açılmaz, E-Mail gönderilmez, ayrıca ürün ambalajı üzerinde ürün ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmaz.

Performans ve konforun yeni tasarımı: PeniMaster PRO

PeniMaster Pro

Üç yıllık bir geliştirme süresi sonunda 2011 yılında, modüler yapılı ve diğer aletler ile uyumlu PeniMaster PRO sistemini piyasaya sunduk. Bu aletin geliştirilmesinde PeniMaster aleti ile uzun yıllar sonucunda edindiğimiz tüm tecrübeleri ve müşterilerimiz, denekler ve diğer aletleri kullanan kişilerin tavsiyelerini göz önünde bulundurduk. Aletin fonksiyonu PeniMaster PRO Basis sisteminin ürün tasarımını temel almış olup fonksiyonellik, performans özelliği ve uygulama pratikliği açısından bu ürün segmentinde teknolojik açıdan eşsiz bir üründür. PeniMaster PRO aletinin bu eşsiz özellikleri de endüstriyel patent hakları ile korunmuştur. 

Kalite, İyi Niyet ve Gizlilik

Money back

Ürünlerimizin güvenliği MSP Concept için önemli bir konudur. Bu nedenle ISO 13845 standardına uygun olan sertifikalı kalite yönetim sistemimiz uyguladığımız proses ve ürün kontrollerinin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Garantie

Made in Germany - MSP Concept

MSP Concept firması tarafından satılan PeniMaster ürününü satın alarak yenilikçi, sürdürülebilir kaliteli ve Made in Germany teknolojisi içeren bir ürün satın almış olursunuz.


MSP Concept için sponsortur Goma / Kongo'da Rehem Merkezi Tıbbi

REHEMA Centre Medical

Ürolojik tıbbi cihaz üreticisi olarak, MSP konseptinden hastalar için iyi bir tıbbi bakımın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden, insani proje rehemini, Congo Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde (eskiden Zaire) Orta Afrika'daki Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde (eskiden Zaire) insanlara yönelik olan insanlara destek veriyoruz. Daha fazla bilgi