PeniMaster penis büyütme aletinin ayrıntıları

Basishalterung Penis-Fixierung - der Halteriemen Penis-Fixierung - die Halteauflage Längen-Einstellung Zugkraft-Kontrolle

PeniMaster® ürün detayları

Üzerinde beş adet tıklanabilir rakamlar bulunan PeniMaster ürünü fotoğrafı

1. Ana halka

Üniversal yapılı ana halka, penis büyütme aletini ve üzerine sabitlenmiş penisi vücut üzerinde destekler ve çubuk ekspanderinin yukarı, aşağı ve eğik konumda, normal giysi altında taşınmasını mümkün kılar.

devamı


2. Penis sabitleme I - Tutma kayışı

Anatomik olarak şekillendirilmiş tutma kayışı penisi tutma yüzeyinde sabitler ve sahip olduğu büyük temas yüzeyi sayesinde penis üzerine etki eden parsiyel baskı kuvvetlerini azaltır. Tutma yüzeyindeki yarıklar tutma kayışını yerleştirirken malzemeyi koruyacak şekilde açılır, böylece malzeme konforlu taşıma için yumuşar ve uzun süre kullanılabilir.

devamı


3. Penis sabitleme II - Tutma kayışı

Klips fonksiyonlu tutma yüzeyi, içinde sabitlenmiş olan penisi uzatma çubukları ile direkt olarak üstten ve böylece genleşmeden rahat bir şekilde birleştirmeye yarar. Adaptasyonlu sabitleme çubukları tutma kayışının kolayca yerleştirilmesini mümkün kılar ve aynı zamanda yüksek sabitleme kuvvetine sahiptir.

devamı


4. Uzunluk ayarı

PeniMaster aleti, beş santimetreden başlayan penis boylarından (penis ereksiyon halindeyken ölçülmüştür) itibaren kullanılabilir. Uzatma çubukları milimetrik doğrulukta ayarlanabilir ve sınırsız şekilde uzatılabilir.

devamı


5. Çekme kuvveti kontrolü

PeniMaster aletinde penis üzerine uygulanan çekme kuvvetini kontrol etmek ve hassas şekilde ayarlamak için ana çubuklar içinde yaylı terazi bulunur.

devamı