PeniMaster penis büyütme aletinin ayrıntıları

PeniMaster® aletinde penis sabitleme

Tutma yüzeyi

Rahatlık

Tutma yüzeyi ve tutma kayışı birbirini bir daire şeklinde tamamlar ve penisi aynı başparmak ve işaret parmağı "O" şekline getirildiği gibi sarar. Taşıma esnasında penisi güvenli pozisyonlama ve konforlu tutabilme için tutm ayüzeyi özellikle genişdir (Şekil 1).


Güvenlik

Kullanım esnasında oluşacak aşırı yüklenme maksimumlarında (örneğin düşme durumunda) klips fonksiyonlu tutma yüzeyi tutma çubuklarından (Şekil 2) ayrılır. Penis başı taşıma esnasında her iki taraftan çubuk braketi tarafından korunur.


Fonksiyonellik

Penis, tutma kayışları ile yüzey üzerine bağlandıktan (klips fonksiyonu, Şekil 2). sonra tutma yüzeyi basit şekilde üstten uzatma çubukları üzerine bastırılır. Böylece penis büyütme aletinin takılması çok kolaylaşır (Kullanım kılavuzuna da bakınız). Tutma kayışının tutma yüzeyine rahat ve kolay bir şekilde yerleştirilmesi için sabitleme demirleri otomatik olarak dışa açılır ve sabitleme yarığının genişlemesini sağlar (Şekil 3). Tutma kayışının sabitleme tırnakları sabitleme demirlerini otomatik olarak tekrar kapatır, bunun sonucunda her iki yarık daralır ve tutma kayışları sabitlenir (Şekil 4).

Penimaster sabitleme demirlerinin kapalı durumu
Şekil 3
Penimaster sabitleme demirlerinin açık durumu
Şekil 4

Aleti çıkarmak veya tutma kayışını gevşetmek için her iki sabitleme demiri yukarı doğru bastırılır (Şekil 5). 

Bu dünya çapında eşsiz ve patentli sistem sayesinde, tutma kayışı için çok yumuşak ve kullanım rahatlığı sağlayan plastik malzemelerin kullanılması mümkün olmuştur. Böylece aleti takarken ve çıkarırken dar yarıklar nedeniyle kullanım ömrünü kısaltan herhangi bir mekanik yük oluşmaz.

Tutma kayışı

Rahatlık

Penis büyütmesi için PeniMaster aleti penisi, anatomik olarak uygun şekillendirilmiş yüksek kaliteli, esnek bir plastik malzemeden üretilmiş geniş tutma kayışı ile tutma yüzeyine sabitler. Tutma kayışının geniş yüzeyi azami taşıma konforunu garanti eder ve uzun kullanım sürelerine olanak tanır (Şekil 6).


Güvenlik

Kullanım esnasında oluşacak aşırı yüklenme maksimumları oluştuğunda (örneğin düşme durumunda) tutma kayışının sabitleme kopçaları açılır ve alet penisden derhal çıkabilir.


Fonksiyonellik

Mit den Arretiernoppen kann die Fixierkraft des Halteriemens auf den Penis feinfühlig eingestellt werden.

PeniMaster tutma yüzeyi küçük penisler için de uygundur.
Şekil 1 
Tutma yüzeyinin özel şekli nedeniyle çok küçük penisler için uygundur.
PeniMaster uzatma çubukları klips fonksiyonu ile penis ekspanderine bağlanmıştır.
Şekil 2 
Klips fonksiyonu: Tutma yüzeyi basit şekilde uzatma çubukları üzerine bastırılır ve örneğin kullanıcı yere düştüğünde penisin aletten çıkarak serbest kalmasını sağlar.
Fonksiyonel sabitleme demirleri ile PeniMaster aletinin kolay takılması.
Şekil 5 
Sabitleme demirlerinin bastırılması ile sabitleme yarıkları genişler: Tutma kayışı herhangi bir kuvvet uygulanmadan ve malzemeye zarar verilmeden çıkarılabilir veya ayarı değiştirilebilir.
Anatomik olarak şekillendirilmiş tutma kayışları PeniMaster aletinin azami taşıma konforu ile kullanılmasını sağlar.
Şekil 6 
Tutma yüzeyinin basit şekilde açılması ve sökülmesini sağlayan "kulaklar".