PeniMasterPRO çubuklu penis ekspander sisteminin kesiti

PeniMasterPRO (Basissystem) Komplettset Verlängerungsstangen Kupplungspfanne Grundstangen Drehgelenke Zugkraftkontrolle Gewindeschrauben Basisring inkl. Federwaage

PeniMaster®PRO çubuk ekspander sistemi ürün detayları

PeniMasterPRO çubuk ekspander sistemi penis ekspanderinin detaylı açıklaması

 

1. PeniMasterPRO (ana tutma tertibatı)

(Ürün Nr. PMP - 001)
devamını


2. Yaylı terazi ile birlikte ana halka

(Ürün Nr. EEK - 003.i)
Çekme kuvvetinin oluşturulması için PeniMasterPRO (1) aletini pozisyonda tutar. Anatomik olarak şekillendirilmiş yassı, bombeli olmayan alt tarafı ile çubuk ekspanderinin aynı zamanda yukarı doğru eğik pozisyonda da takılmasını mümkün kılar ve kuvvetler bel bölümüne aktarılmaz. Fiberglas ile güçlendirilmiş, yüksek dayanıklı plastik malzemeden üretilmiştir.

2.1 Çekme kuvveti kontrolü 

Penis üzerine uygulanan çekme kuvvetini 5 basamaklı skalada azami 1150 gram değerine kadar gösterir. Daha yüksek çekme kuvvetleri mümkündür (kullanılması tavsiye edilmez) fakat bu kuvvetler ölçüm teknolojisi açısından gösterilmez. 

2.2 Cıvata 

Çubuk uzunluğunun ve böylece penis üzerine etki eden çekme kuvvetinin hassas ve müteakip ayarlanması içindir. 

2.3 Döner mafsallar 

Aleti yukarı, aşağı veya vücuttan dikey olarak dışarı pozisyonda takmak için kompakt, 180 derece döndürülebilir menteşeler.

2.4 Ana çubuklar

Sabitleme telini (4) bağlamak için. Yanlışlıkla sökmeye karşı emniyet altına alınmıştır, alet ile birlikte gönderilen uzatma çubukları (3) ile uzatılabilir.


3. Uzatma çubukları komple set

(Ürün Nr. EEK - 004)
Alet ile birlikte ikişer adet 2 cm (EEK - 004-2), 4 cm (EEK - 004 - 4), 6 cm (EEK - 004 - 6) ve 8 cm (EEK - 004 - 8) ve üç adet 0,5 cm (EEK - 004 - 05) uzunluğundaki çubuklar gönderilir ve bu çubuklar ile aletin, azami 30 cm uzunluğa kadar olan penisler için tam doğru şekilde ayarlanması mümkündür. İlave çubuklar ile alet istenildiği boyda uzatılabilir.


4. Sabitleme teli

(Ürün Nr. EPMP - 006)
Çubuk ekspanderini (2 – 4) PeniMasterPRO (1) aletine bağlar. Rahat bir şekilde üstten çubuklar (2.4 veya 3) üzerine bastırılarak sabitlenir (klips fonksiyonu).

ÜrünlerPeniMaster®PRO Çubuk ekspander sistemiÜrün detayları