penimaster.com.tr ziyaretçisine bakan veya konuşmakta olan tıbbi personel

Peniste elde edilen nispeten cüzi büyüme dahi çoğu zaman tatmin edici düzeydedir*

Genellikle küçük bir penisden ortalama büyüklükte bir penis veya orta büyüklükteki bir penisden ortalama büyük bir penis elde etmek için nispeten az bir büyütme gereklidir. Bu sonuca yapmış olduğumuz penis anketinde ulaştık ve yandaki şekilde değerlerin büyüklüğü gösterilmiştir (Şekil. 1): Penisin doğru orantılı büyümesinde sadece yüzde onluk bir hacim artışı bile gözle görülebilir bir penis büyümesi olduğunu gösterir.Penis ekspanderi ile erişilmesi mümkün olan yüzde 20 veya yüzde 30’luk bir büyüme, bu büyümeden kazanç elde edecek olan erkek için dramatik bir iyileştirme olarak algılanacaktır ve objektif olarak bakıldığında doğrudur.

Normal bir boya sahip olmasına rağmen bir penisin toplam daha ne kadar büyütülebileceği özellikle kişinin hedeflediği boya ve bununla birlikte penis germe aleti kullanıcısının tedavi motivasyonuna bağlıdır (sonuçlar bölümüne bakınız).

devami

Elde edilen  oranda daha fazla hacim dahi "küçük" ve "normal" büyüklükteki penis arasında önemli bir fark demektir.​

Volumenzunahme des Penis
Şekil 1
Resimde ereksiyon durumundaki görsel olarak 14 santimetre uzunluğunda olan bir penis gösterilmiştir. Bu uzunluk ortalamanın altında olan bir uzunluktur zira erkeklerin yakl. p’i bu boydan daha uzun bir penise sahiptir (bkz. Anket). Bu uygulama ile penis sadece yüzde 10 oranında büyütüldüğünde ve bu büyüme oranı 14 milimetremeye eşit olduğundan toplam penis uzunluğu 15,4 santimetre olur ve bu uzunluk orta uzunluktaki bir penis boyudur ve erkeklerin sadece azami yüzde 40’ı bu boydan daha büyük bir uzunluktaki penise sahiptir.

* Aynı fizyolojik tedavilerde (örneğin fizik tedavi) olduğu gibi prensipte penis ekspanderi uygulamasında mümkün olan uygulama sonuçları kişiden kişiye çok farklı gelişir ve her zaman aynı sonucun alınacağı garanti edilemez.