PeniMaster penis büyütme aletinin ayrıntıları
PeniMaster Classic Logo

PeniMaster Classic

ÜRÜN ARŞİVİ: Öğe artık aralıkta değil
PeniMaster Classic artık MSP Konsept ürün yelpazesinde yer almıyor. Mevcut halef model, modüler PeniMaster PRO Sistemi'dir. Bir sonraki duyuruya kadar PeniMaster Classic aksesuarlarını ve yedek parçalarını Web mağazamızda bulabilirsiniz.

Basishalterung Penis-Fixierung - der Halteriemen Penis-Fixierung - die Halteauflage Längen-Einstellung Zugkraft-Kontrolle

PeniMaster Classic ürün detayları

Üzerinde beş adet tıklanabilir rakamlar bulunan PeniMaster ürünü fotoğrafı

1. Ana halka

Üniversal yapılı ana halka, penis büyütme aletini ve üzerine sabitlenmiş penisi vücut üzerinde destekler ve çubuk ekspanderinin yukarı, aşağı ve eğik konumda, normal giysi altında taşınmasını mümkün kılar.

devamı


2. Penis sabitleme I - Tutma kayışı

Anatomik olarak şekillendirilmiş tutma kayışı penisi tutma yüzeyinde sabitler ve sahip olduğu büyük temas yüzeyi sayesinde penis üzerine etki eden parsiyel baskı kuvvetlerini azaltır. Tutma yüzeyindeki yarıklar tutma kayışını yerleştirirken malzemeyi koruyacak şekilde açılır, böylece malzeme konforlu taşıma için yumuşar ve uzun süre kullanılabilir.

devamı


3. Penis sabitleme II - Tutma kayışı

Klips fonksiyonlu tutma yüzeyi, içinde sabitlenmiş olan penisi uzatma çubukları ile direkt olarak üstten ve böylece genleşmeden rahat bir şekilde birleştirmeye yarar. Adaptasyonlu sabitleme çubukları tutma kayışının kolayca yerleştirilmesini mümkün kılar ve aynı zamanda yüksek sabitleme kuvvetine sahiptir.

devamı


4. Uzunluk ayarı

PeniMaster Classic aleti, beş santimetreden başlayan penis boylarından (penis ereksiyon halindeyken ölçülmüştür) itibaren kullanılabilir. Uzatma çubukları milimetrik doğrulukta ayarlanabilir ve sınırsız şekilde uzatılabilir.

devamı


5. Çekme kuvveti kontrolü

PeniMaster Classic aletinde penis üzerine uygulanan çekme kuvvetini kontrol etmek ve hassas şekilde ayarlamak için ana çubuklar içinde yaylı terazi bulunur.

devamı


Sağlam işçilik

PeniMaster Classic ve PeniMaster PRO, isteğe göre krom yada altın kaplı sağlam, uzunluğu sonsuzca büyütülebilen metal çubuk mekanizmasına sahiptir. Tüm plastikler son derece dayanıklıdır ve torsiyon olmaz. Mekanik olarak özellikle zorlanan parçalar cam elyafı ile güçlendirilmiştir.

Uzun kullanım ömrünü hedefleyen bu işçilik gereklidir, çünkü çubuk mekanizmasının kaldıraç etkileri ile zorlanan bir penis ekspanderi örneğin ana halkanın menteşe bölgesinde ciddi noktasal kuvvetlere maruz kalmaktadır.

Ürün büyük ölçüde elle monte edilir. Örneğin adaptif sabitleme çubuklarının geri gelmesi için olan minyatür yaylar elle üretilmekte ve metal çubuklar elle parlatılmaktadır.

PeniMaster % 100 para iadesi
20%