PeniMaster penis büyütme aletinin ayrıntıları
PeniMaster Classic Logo

PeniMaster Classic

PeniMaster Classic aletinde penis sabitleme

PeniMaster tutma yüzeyi küçük penisler için de uygundur.
Şekil 1 
Tutma yüzeyinin özel şekli nedeniyle çok küçük penisler için uygundur.
 • Tutma yüzeyi + Tutma kayışı = Penis sabitlemesi
 • Tutma yüzeyi:
  • Penisi aşırı genleştirmeden aletin kolayca takılmasını sağlayan klips fonksiyonu
  • mekanizmadan ayrılabilir (aşırı yükleme koruması)
  • tutma kayışının kolay geçirilmesini ve uzun ömürlü olmasını sağlayan adaptasyonlu sabitleme yarıkları
 • Tutma kayışı:
  • geniş tutma yüzeyi
  • anatomik olarak şekillendirilmiş
  • yumuşak malzeme
  • mümkün olan en iyi taşıma konforu
  • kolay sökmeyi sağlayan "kulaklar"

Tutma yüzeyi

Rahatlık

Tutma yüzeyi ve tutma kayışı birbirini bir daire şeklinde tamamlar ve penisi aynı başparmak ve işaret parmağı "O" şekline getirildiği gibi sarar. Taşıma esnasında penisi güvenli pozisyonlama ve konforlu tutabilme için tutm ayüzeyi özellikle genişdir (Şekil 1).

Güvenlik

Kullanım esnasında oluşacak aşırı yüklenme maksimumlarında (örneğin düşme durumunda) klips fonksiyonlu tutma yüzeyi tutma çubuklarından (Şekil 2) ayrılır. Penis başı taşıma esnasında her iki taraftan çubuk braketi tarafından korunur.

PeniMaster uzatma çubukları klips fonksiyonu ile penis ekspanderine bağlanmıştır.
Şekil 2 
Klips fonksiyonu: Tutma yüzeyi basit şekilde uzatma çubukları üzerine bastırılır ve örneğin kullanıcı yere düştüğünde penisin aletten çıkarak serbest kalmasını sağlar.

Fonksiyonellik

Penis, tutma kayışları ile yüzey üzerine bağlandıktan (klips fonksiyonu, Şekil 2). sonra tutma yüzeyi basit şekilde üstten uzatma çubukları üzerine bastırılır. Böylece penis büyütme aletinin takılması çok kolaylaşır (Kullanım kılavuzuna da bakınız). Tutma kayışının tutma yüzeyine rahat ve kolay bir şekilde yerleştirilmesi için sabitleme demirleri otomatik olarak dışa açılır ve sabitleme yarığının genişlemesini sağlar (Şekil 3). Tutma kayışının sabitleme tırnakları sabitleme demirlerini otomatik olarak tekrar kapatır, bunun sonucunda her iki yarık daralır ve tutma kayışları sabitlenir (Şekil 4).

3
Abb. 3
4
Abb. 4

Aleti çıkarmak veya tutma kayışını gevşetmek için her iki sabitleme demiri yukarı doğru bastırılır (Şekil 5). 

Bu dünya çapında eşsiz ve patentli sistem sayesinde, tutma kayışı için çok yumuşak ve kullanım rahatlığı sağlayan plastik malzemelerin kullanılması mümkün olmuştur. Böylece aleti takarken ve çıkarırken dar yarıklar nedeniyle kullanım ömrünü kısaltan herhangi bir mekanik yük oluşmaz.

Fonksiyonel sabitleme demirleri ile PeniMaster aletinin kolay takılması.
Şekil 5 
Sabitleme demirlerinin bastırılması ile sabitleme yarıkları genişler: Tutma kayışı herhangi bir kuvvet uygulanmadan ve malzemeye zarar verilmeden çıkarılabilir veya ayarı değiştirilebilir.

Tutma kayışı

Rahatlık

Penis büyütmesi için PeniMaster Classic aleti penisi, anatomik olarak uygun şekillendirilmiş yüksek kaliteli, esnek bir plastik malzemeden üretilmiş geniş tutma kayışı ile tutma yüzeyine sabitler. Tutma kayışının geniş yüzeyi azami taşıma konforunu garanti eder ve uzun kullanım sürelerine olanak tanır (Şekil 6).

Anatomik olarak şekillendirilmiş tutma kayışları PeniMaster aletinin azami taşıma konforu ile kullanılmasını sağlar.
Şekil 6 
Tutma yüzeyinin basit şekilde açılması ve sökülmesini sağlayan "kulaklar".

Güvenlik

Kullanım esnasında oluşacak aşırı yüklenme maksimumları oluştuğunda (örneğin düşme durumunda) tutma kayışının sabitleme kopçaları açılır ve alet penisden derhal çıkabilir.

Fonksiyonellik

Mit den Arretiernoppen kann die Fixierkraft des Halteriemens auf den Penis feinfühlig eingestellt werden.

Daha fazla konfor sağlayan teknoloji: Adaptasyonlu sabitleme çubukları

Geniş bir tutma kayışı buradapenisin sabitlenmesi ve gerdirilmesi için gerekli olan baskı kuvvetlerini, daha düşük kesitli ilmek veya düğümlere kıyasla daha büyük yüzeyli ve organı koruyucu bir şekilde aktarır.

Sabitleme yükseltileri bulunan bir tutma kayışının yeterli derecede sıkılabilmesi için elastik özelliğe sahip olmalı ve tutma yüzeyide dar yarıklar içinde kılavuzlanmalıdır. Bu şekilde oluşan yüksek kuvvetlere karşı malzeme üzerindeki aşırı yükü karşılayabilmek için sıradan çubuk ekspanderlerde nispeten sert, esnek olmayan lastik veya plakstik malzeme karışımları gereklidir. Böylece tutma kayışının uzun ömürlü olması sağlanır fakat aynı zamanda taşıma konforundan da feragat edilir.

Buna karşın PeniMaster Classic aletinde sabitleme yarıklarının genişliği otomatik ve değişken olarak ayarlanabildiğinden yumuşak tutma kayışları kullanılmıştır, ayrıca bu kayışların kullanım ömrü de yüksektir: Tutma kayışları geçirilirken tutma yüzeyi altındaki adaptasyonlu sabitleme çubukları açılır, yarık genişliği büyür ve yükseltili sabitleme elemanı korunur. Yükseltili sabitleme elemanının karşı basıncı ve bağlı olan geri hareket yayları sabitleme çubuklarını otomatik olarak kapatır ve kayışı uygulama pozisyonunda güvenli bir şekilde tutar.

PeniMaster % 100 para iadesi
20%