PeniMaster penis büyütme aletinin ayrıntıları
PeniMaster PRO Logo

PeniMaster PRO Basis

PeniMaster PRO test ve laboratuvar test raporu

 • Test edilen maksimum ağırlık: 7,6 kg
  UYARI: Lütfen taklit etmeyin!
  7,6 kg'lık ağırlık sadece PeniMaster PRO'nun sistemik performansını göstermek için kullanılmıştır. Penis genişleticinin normal çekiş aralığı: 200g - 1100g. Daha yüksek çekiş kuvvetleri, yan etki riskini artırır (ör. penil şaft gerilmeleri).
 • test edilen kalıcı ağırlık: 1,25 kg
 • glans üzerinde güvenli tutuş
 • Temas sıvısı kullanımı yalnızca forma oturması ile mümkündür ( penis başı fiksasyonu + uyarlanabilir zar)
 • Uygulamanın tanınabilir fizyolojik yan etkisi yok
 • Düştükten hemen sonra yeniden kullanılabilir
01:05:08

PeniMaster PRO'nun performansını bir laboratuvar deneyi kapsamında gösteren bir denek.

Laboratuvar testi PeniMaster PRO

PeniMaster PRO penis glansı ile uyumlu, pozitif kilitlemeli bir bağlantıdır. Normalde, penis başı fiksasyonu uzama kayışları veya çubuklar ile birleştirilir. a> penisi uzatmak için. Ancak yukarıda bahsedilenler için kullanılan kayış veya çubuk sistemi, cihazın penise maksimum sabitleme kapasitesini bir test çerçevesinde temsil etmeye uygun değildir. Kayış herhangi bir ölçüm cihazını atmaz ve çubuk sisteminin yaylı terazisinin ölçüm aralığı, çekme kuvvetleri nedeniyle yetersizdir. Test sırasında kısa bir süre için penis üzerine uygulanan uygulamalar, normal uygulama için önerilenden çok daha fazladır. Bu nedenle, gerçekliği yaylı terazilerle doğrulanan ticari olarak temin edilebilen metal ağırlıklar, tıbbi penis testi sırasında mekanik çekme kuvveti oluşturucularının fiziksel ikamesi olarak kullanılır. genişletici. Konu ayrıca, uzun süreli uygulama için maksimumu sırasıyla hafifçe artıran penise ağırlıklar uygular. Test 60 dakika sürer ve kesintisiz olarak belgelenir. Ayrıca, film nedeniyle herhangi bir kesinti olmayacak ve görüntülenen uygulamanın sürekliliğinin izleyici tarafından anlaşılabilmesi için pencerede kalıcı olarak filme alınmış bir zamanlayıcı görülebilir.

Test hedefleri

 1. sistemik maksimum esnekliği gösterir (en fazla yaklaşık 7,6 kg ağırlıklarla güvenlik nedeniyle.)
 2. yakl. 1,2kg
 3. testten sonra glansın fizyolojik durumunu gösterme ve değerlendirme

Test kaydı ve uygulaması

 1. Yaylı teraziye 7,2 kg ağırlık yüklenmiştir. Yay dengesi dahil toplam ağırlık: 7,6 kg
 2. Ağırlıklar da dahil olmak üzere yaylı terazi, serbest duran bir kişinin penisine takılan bir PeniMaster PRO temel penis başı sabitlemesine takılır. Ağırlığı göstermek için su şişelerinde eşdeğer olarak gösterilmiştir. Güvenlik nedeniyle ağırlık 30 saniye sonra kaldırılır.
 3. Yaylı teraziye 1,25 kg ağırlık yüklenmiştir.
 4. Ağırlıklar da dahil olmak üzere yaylı terazi, serbest duran kişinin penisine takılan bir PeniMaster PRO temel penis başı sabitlemesine takılır.
 5. Bir zamanlayıcı T-60 dakikaya ayarlanmış.
 6. 60 dakika sonra PeniMaster PRO penis başı sabitlemesi penisten çıkarılır.
 7. Konu, temas sıvısını (ProMaster Comfort & Care) penis başını siliyor.
 8. Hemen ardından, PeniMaster PRO penis başı fiksasyonu penise yeniden takılır, bu sayede tekrar temas sıvısı kullanılmalı ve 1,25 kg ağırlıkla yüklenmelidir.

Gözlem

 1. PeniMaster PRO ayrıca, önerilen maksimum uygulama çekme kuvvetini yedi kat aşan bir çekme kuvveti durumunda da penise güvenilir bir şekilde bağlı kalır.
 2. PeniMaster PRO ayrıca uygulama için önerilen maksimum çekme kuvveti ile penise daha uzun süre güvenilir bir şekilde bağlı kalır.
 3. Daha sonra PeniMaster PRO kolayca kaldırılabilir.
 4. Cihaz çıkarıldıktan birkaç saniye sonra penis başı tahriş olmaz, deforme olmaz veya şişmez.
 5. PeniMaster PRO kolayca penise yeniden takılabilir ve çekme kuvvetine tabi tutulabilir.
 6. PeniMaster PRO ile penis başı arasındaki temas sıvısına rağmen, tıbbi ürün peniden kaymaz.

Yorum / sonuç

PeniMaster PRO, her durumda uygulama için tavsiye edilmeyen çok yüksek çekme kuvvetlerini penise aktarabilir. Sistemin sabitleme kapasitesi, daha uzun uygulama sürelerinden sonra bile nispeten yüksek uzama kuvvetleri ile tamamen korunur. Penisten çıkarıldıktan kısa bir süre sonra, penis başı üzerinde herhangi bir olumsuz fizyolojik değişiklik görülmez. uyarlanabilir diyafram ve özel anatomik şekli temelinde penis başı odası, penis başı deforme olmaz, örn. silindirik bir şekilde uzatılmıştır. Kullanılmış yağlı sıvıya rağmen, sabitleme kapasitesi tamamen korunur ve bu, yalnızca penis başı ile sabitleme ünitesi arasında bir pozitif-kilitleme bağlantısı olduğunda mümkündür. .PeniMaster % 100 para iadesi
20%