MSP Concept için sponsortur
Goma / Kongo'da REHEMA Centre Medical

MSP Concept için sponsortur
Goma / Kongo'da REHEMA Centre Medical

Ürolojik tıbbi cihaz üreticisi olarak, MSP Concept hastalar için iyi bir tıbbi bakımın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden, insani proje rehemini, Congo Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde (eskiden Zaire) Orta Afrika'daki Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nde (eskiden Zaire) insanlara yönelik olan insanlara destek veriyoruz.

Rehema Centre Medical

Med'in liderliğinde. Gottfried Lemperle, KONGO'nun Demokratik Cumhuriyeti'nin doğusunda, Ruanda'nın Ruanda kentinde Ruanda kentinde, Rehem Center Tıbbi. 2 milyon metropolün yaklaşık 100.000 nüfusu, yoksulluk nedeniyle tıbbi bakımın erişimi yoktur ve anjina, diyabet, yanıklar veya iyi huylu tümörler gibi hastalıkların ölümü vardır.

MSP Concept GmbH & Co. KG, hastanedeki iki hemşirenin içeriğinin miktarında finansal bir katkıda aylık rehem merkezini desteklemektedir. Tüm bağışlar, kliniğin inşaatı, genişlemesi ve işletilmesi için tamamen faydalıdır. Bu z olacak. İlaçlar, tıbbi yardımlar, ameliyathane ve tıp uzmanları olarak finanse edildi.

Rehem Merkezi Tıp, Prof. Dr. Med'in başlatıcısı hakkında. Lemperle

Profesör Dr. Gottfried Lemperle, Alman Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahlar Derneği'nin Dieffenbach Madalyasıyla Plastik Cerrahi 2010'da olağanüstü hizmetleri için onurlandırıldı ve Federal Merit 1. Sınıfın Taşıyıcısı'dır. Kar amacı gütmeyen bir ilişkinin kurucusu interplast almanya e. V., 1979'dan bu yana, fiziksel malformasyonlardan muzdarip hastalarda gelişmekte olan ülkelerde, serbest düzeltici işlemler gerçekleştirir.

Rehem Center Tıbbi Hakkında daha fazla bilgi: www.gomahospital.com

Ayrıca Rehem Center Tıbbi için bağış yapın!

Küçük katkılar bile harika olabilir! Bağışınız, proje geliştirme, hastanenin inşası ve işletimi için tamamen kullanılacak - 1 Euro Bağış 1 Euro Yardımı olarak mevcuttur! Adresiniz belirtilirse, memnuniyetle bir bağış makbuzu alırsınız.


PayPal veya Kredi Kartı ile acil bağışınız için: buraya tıklayın


Banka Havalesi ile Goma Hastanesi için Bağış Hesabı:

Hesap sahibi: Interplast-Goma-Hospital

Konu: Spende Goma-Hospital

IBAN: DE06 3705 0299 0000 6809 54​

BIC: COKSDE33XXX

Banka : Kreissparkasse Köln