PeniMaster®: Penis büyütmeye, kalınlaştırmaya ve düzleştirmeye yarayan ve klinik olarak test edilmiş tıbbi ürünler.Penimaster Made in Germany

PeniMaster® ve PeniMaster®PRO

ürünleri, penisi uzun bir süre boyunca fizyolojik olarak uygun bir şekilde germeye yarayan tıbbi ekspander (uzatıcı) aletlerdir. Penis dokusunun bu şekilde uyarılması, örneğin her erkekte penisi düzeltme amaçlı olarak büyütme ve düzleştirme, Peyronie (IPP); penis eğriliği) hastalığında veya ameliyat (örneğin prostatın alınması) öncesinde ve sonrasında uygulanan penis terapisinde başarıyla kullanılır.

Klinik Çalışma 2019: PeniMaster PRO'nun uygulama yoğunluğuna bağlı olarak, aylık dik penis 1 santimetreye kadar uzunluğunda ve büyük ölçüde çevresi kazanabilir. Ek olarak, penis önemli ölçüde düzleştirilebilir.

PeniMaster PRO‘nun gece boyunca kullanılması mümkündür (daha fazlasını okuyun).

Performans kanıtı videoda: PeniMaster PRO ile peniste 7,6 kg çekme kuvveti*.
*Fizyolojik nedenlerden dolayı ve güvenlik için düzenli kullanımda yakl. 1200 grama kadar çekme kuvveti uygulanmasını öneriyoruz!

PeniMaster<sup>®</sup> ve PeniMaster<sup>®</sup>PRO'nun kullanım alanları

PeniMaster® ve PeniMaster®PRO'nun kullanım alanları

  • Penis uzatma
  • Daha fazla penis çevresi
  • Penis başının büyütülmesi
  • Eğriliklerin düzleştirilmesi
  • Ereksiyonu iyileştirme
  • Tedavi edici kullanım alanları

devamı

Ürün Genel Bakış PeniMaster<sup>®</sup> ve PeniMaster<sup>®</sup>PRO

Ürün Genel Bakış PeniMaster® ve PeniMaster®PRO

devamı


Penis büyütme için fizyolojik fonksiyon prensibine göre çalışan PeniMaster<sup>®</sup> ve PeniMaster<sup>®</sup>PRO aletleri

Penis büyütme için fizyolojik fonksiyon prensibine göre çalışan PeniMaster® ve PeniMaster®PRO aletleri

Bir vücut parçasının içinde yeni vücut hücrelerinin oluşturulması sonucunda o vücut parçası büyür veya şeklini değiştirir. Doğal olarak gerçekleşen bu olay erkeğin cinsel organında en geç 19. yaş tamamlandıktan sonra sona erer. Penisin bundan sonra daha büyük veya daha düz olması istendiğinde ...

devamı

Doktor Raporu

Araştırmalar ve doktor raporları

Saygın ürologlar ve uzman hekimler PeniMaster PRO ile elde ettikleri tecrübeler hakkında raporlar sunuyor ve hangi penis sorunlarında ürünün kullanıldığını ve hangi sonuçlarının bununla elde edilebileceği hakkında bilgi veriyor. PeniMaster PRO hakkında araştırmaları ve saha çalışmalarını da burada bulabilirsiniz.

devamı

Penis konusu ile ilgili anketler

Penis konusu ile ilgili anketler

Online olarak gerçekleştirilen penimaster.com.tr anketinde, Penis konusu ile ilgili en sık sorulan sorular hakkındaki veriler ve fikirler toplanmaktadır.

devamı


Hakkımızda

Hakkımızda

MSP Concept firması, merkezi Almanya'nın Berlin şehrinde bulunan, ağırlıklı faaliyet alanı üroloji ve medikal ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı olan orta ölçekli bir firmadır.

devamı